Arka Sokaklar 631. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar 630. yeni bölümde neler olacak? Arka Sokaklar konusu ve oyuncuları! Yeni bölüm fragmanı

Kanal D’nin beğenilen dizisi Art Sokaklar canlı izle! Art Sokaklar konusu ve oyuncuları çok beğenildi....

Arka Sokaklar 631. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar 630. yeni bölümde neler olacak? Arka Sokaklar konusu ve oyuncuları! Yeni bölüm fragmanı

Kanal D’nin beğenilen dizisi Art Sokaklar canlı izle! Art Sokaklar konusu ve oyuncuları çok beğenildi. Art Sokaklar 631. kısım fragmanı yayımlandı mı? Art Sokaklar yeni kısımda neler olacak? Art Sokaklar konusu ne? Art Sokaklar oyuncu takımında kimler var?

ART SOKAKLAR YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Art Sokaklar 630. Kısım 2. Fragmanı yayında! İstek Baba ile Caner’in dayısı İlyas ortasındaki hasımlık yüzünden Pınar’ın hayatı tehlikede mi?

Pınar, Caner ile birlikte İlyas’ın çiftliğine girmiştir. Caner’in dayısı İlyas’ın 20 yıl evvel ölen oğlunun intikamını alacağını söylemesi Pınar için bir tehlike arz etmektedir. İstek Baba ise, Engin ile birlikte İlyas’ı araştırmaya başlar. Ortadaki sis perdesi giderek aralanır.

ART SOKAKLAR YENİ KISIM CANLI İZLE…

ART SOKAKLAR 631. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Art Sokaklar 631. kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı. Yeni fragmanın bugün yayınlanacak olan kısımdan sonra yayınlanması bekleniyor.

ART SOKAKLAR 630. KISIM FRAGMANI İZLE…

ART SOKAKLAR SON KISIMDA NELER OLDU?

27 Mayıs 2022 Cuma günü yayınlanan Art Sokaklar’ın 629. Kısmında takım, silah kaçakçılarını yakalamak için operasyon düzenliyor!

Nuran isimli genç bir kız mahpustan yeni çıkan eski sevgilisi Serdar’dan bir türlü kurtulamamaktadır. Nuran, ablası Vildan’ın çalıştığı hastaneye gidip ondan yardım ister. Hastanede yaşanan trajik hadise grubumuzu çaresiz bırakacaktır.

Selin Komiser, son periyotta karşılaştığı bayan cinayeti olaylarından etkilenir. Durumu fark eden İstek Baba, Selin ve Mesut’a birkaç günlük müsaade verir. İkili kısa bir tatile çıkıp baş dağıtacaktır.

Art Sokaklar aksiyon dolu yeni kısımlarıyla cuma akşamları saat 20.00’da Kanal D’de!

ART SOKAKLAR SON KISIM İZLE…

ART SOKAKLAR NE VAKİT BAŞLAYACAK?

Art Sokaklar bu akşam 3 Haziran Cuma günü saat 20:00 ‘da Kanal D’de başlayacaktır.

ART SOKAKLAR OYUNCULARI KİMLER?

Zafer Ergin (Rıza Baba ), Şevket Çoruh (Mesut ), Özgür Ozan (Hüsnü Çoban), Müge Boz (Ece), Can Nergiz (Onur), Alp Korkmaz (Ali), Beril Kayar (Deniz), Figen Cihan (Suat),Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Can Başak (Arif Müdür), Tunç Oğuz (Arda), Buse Varol (Yasemin), Yüsra Geyik (Zeliha), Manolya Aşık (Şule), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Kerimhan Duman (Tunç), Balım Gaye Bayrak (Ceren), Seda Kement (Feray), Esin Karakaya (Neriman), Tolga Yavuz (Dr.Eren), Efe Aydın (Fatih), Garip Kont