Senaryo beğenmediği için değil, Kenan İmirzalıoğlu’nun neden dizilerde rol almadığının gerçek sebebi!

3 CsaHaber.com/Detay – Pek çok izleyici Kenan İmirzalıoğlu’nu ekranda görmek istiyor. 1974 yılında Ankara’da dünyaya...

Senaryo beğenmediği için değil, Kenan İmirzalıoğlu’nun neden dizilerde rol almadığının gerçek sebebi!
3

CsaHaber.com/Detay – Pek çok izleyici Kenan İmirzalıoğlu’nu ekranda görmek istiyor. 1974 yılında Ankara’da dünyaya gelen oyuncu en son 2018 yılında bir dizide Mehmet Bir Cihan Fatihi olarak yer almıştır. Sonrasında kısa bir süre Alef adlı dijital dizide Kemal karakteriyle izlesek de Kenan İmirzalıoğlu’nun hayranları yıllardır ünlü oyuncunun güçlü bir dizi ile televizyona dönmesini bekliyordu.

Yapımcılardan teklif almasıyla tanınan oyuncunun neden diziden uzak durduğunu sorgulayan hayranlarını sevindirecek bazı bilgiler var. Kenan İmirzalıoğlu’nun bölümde yer almamasının sebebi ise karşısındaki sahneyi beğenmemesi değildi. Ünlü oyuncu bu kararı aslında kızları Larin ve Leyla için almıştı.

İki kız çocuğu annesi Sinem Kobal ile aşk yaşayan ünlü oyuncu, babalık heyecanını yoğun bir şekilde yaşıyor. Yetiştikleri dönemde kızları Lalin ve Leyla’nın yanında olmaya karar veren İmirzalıoğlu’nun uzun süren süreci neden kabul etmediği ortaya çıktı.

Ahmet Mümtaz Taylan’ın NTV’de yayınlanan Empati programına konuk olan Kenan İmirzalıoğlu, neden dizide yer almadığına dair şu açıklamayı yaptı: “Benim davranışım kızlarımın büyümesini seyretmemek.”

Evlenme ve baba olma heyecanıyla hayatı tamamen değişen Kenan İmirzalıoğlu, kızları için şunları söyledi:

“Dengenizi korumaya çalışıyorsunuz ve ‘Bu senin için kötü, bu yüzden fazla yememelisin’ gibi bir şey söylüyor ve sen hipnotize oluyorsun ve ‘Ne kadar yiyeceksin? Kızım’ diyorsun. , Annesi var dengeyi o sağlıyor Larin ve Leila 1 buçuk yaşında ayrılar Çalışmamamda kızlarımın etkisi var Sinem işimi destekliyor ama kızlarımın büyüdüğünü görmek istiyorum Zamanı uçar ve Leyla’ya bakarım, bebekliği bitmiş, bebek olacak ve büyüdüğü için mutluyum ama kalbimde gizli bir hüzün var.”

Senaryoyu beğenmediğinden değil, Kenan İmirzalıoğlu'nun dizide olmamasının asıl sebebi!  9

Burada ünlü oyuncu uzun bir dizinin parçası olmak değil, kızlarının büyümesini izlemek ve birlikte anılar biriktirmek istiyor. Bu sözler, Sinem Kobal’ın bu konuda eşine verdiği desteği özetledi ancak İmirzalıoğlu, bölümde yer almama kararı aldı.

Kenan İmirzalıoğlu da yıllarca ATV ekranlarında ‘Kim Milyoner Olmak İster’ adlı yarışma programını yayınlamaya devam etti.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

  • Kenan İmirzalıoğlu, eşi Sinem Kobal’a ilk kez itirafta bulundu
  • Bergüzar Korel, Özge Özpirinçci, Sinem Kobal ve Başak Dizer herkesi etkileyecek bir iş birliği için harekete geçiyor!
  • Dizilerde parıldayan ünlü oyuncular, deprem felaketinde gösterdikleri emekle unutulmaz izler bıraktı!
  • Oyunun tanınmış oyuncuları, karakterleriyle dünyaya bir mesaj vermekle kalmayıp, deprem felaketinde dayanışma ruhuyla dünyaya bir mesaj ilettiler!
  • Özge Özpirinçci, İrem Helvacıoğlu, Kıvanç Kasabalı ve Kenan İmirzalıoğlu ile Kıvanç Tatlıtuğ depremzedeler için savaşıyor!
  • Kıvanç Tatlıtuğ, İrem Helvacıoğlu, Oktay Kaynarca, Kenan İmirzalıoğlu kamuoyunda güvenin simgesi oldular!
  • Sinem Kobal, yeni proje bekleyenlere umut veren bir haber getiriyor!