Metaverse Coin Tahminleri: Bu 3 Coin Zirvelere Oynuyor!

Metaverse, 2021’deki tepesinden bu yana sakin bir ilgi gördü. Bu da metaverse coin fiyatlarının keskin...

Metaverse Coin Tahminleri: Bu 3 Coin Zirvelere Oynuyor!

Metaverse, 2021’deki tepesinden bu yana sakin bir ilgi gördü. Bu da metaverse coin fiyatlarının keskin düşüşler yaşamasına neden oldu. Fakat, kripto analisti Valdrin Tahiri’ye nazaran, 3 kripto para gelecekte fiyat artışlarına yol açabilecek farklı oluşumlara sahip.

Axie Infinity, metaverse coin’lere liderlik edebilir

AXS fiyatı, Ocak ayının sonundan bu yana azalan bir direnç çizgisinin altına düştü. Çizgi bu kadar uzun müddettir yerinde duruyordu. Bu yüzde, fiyat altında süreç gördüğü sürece trend ayı eğilimi olarak kabul edilir. Lakin, geçtiğimiz iki hafta boyunca AXS fiyatı, yükseliş formasyonu olarak kabul edilen bir çift taban oluşturdu. Bu nedenle, üst istikametli bir hareketin onu takip etmesi beklenen.

metaverse coin tahminleri bu 3 coin zirvelere oynuyor 0 RsR4qRj2AXS Günlük Grafik / Kaynak: TradingView

RSI kıymeti 50’nin üzerindeyse ve trend üst istikametli ise boğaların hala avantajı var demektir. Fakat bedel 50’nin altındaysa bunun tam karşıtı geçerlidir. Mevcut RSI 50’nin biraz altında. Bununla birlikte, kıymetli bir yükseliş sapması (yeşil çizgi) oluşturdu. Ayrıyeten, her ikisi de yükseliş eğiliminin işaretleri olarak artıyor. Sonuç olarak, çizgiden bir kopuş en mümkün senaryo. AXS, dayanağı kırmayı başarırsa, 9,40 dolarlık en yakın dirence yükselmesi mümkün. Bununla birlikte, bu yükseliş fiyat iddiasına karşın, Mayıs ayının en düşük düzeyi olan 6,48 doların altında bir kapanış, trendin hala düşüş eğiliminde olduğu manasına gelecektir. Bu durumda, metaverse coin fiyatının 4,50 dolara düşmesi muhtemel.

MANA fiyatı direnci aşmaya çalışıyor

AXS’ye benzeri halde, Decentraland (MANA) fiyatı da Şubat ayının başından bu yana azalan bir direnç çizgisinin altına düştü. Daha yakın vakitte, bu çizgi 18 Nisan’da bir redde neden oldu (kırmızı simge). Bu da fiyatın Mayıs ayında 0,50 dolarlık yatay alanın altına düşmesine neden oldu. Fiyat, 16 Mayıs’ta alan tarafından bir defa daha reddedildiğinden beri sıçradı (siyah simge). Fiyatın 0,50 dolarlık direnç alanını geri alması ya da tekrar reddedilmesi gelecekteki eğilimi belirleyebilir.

metaverse coin tahminleri bu 3 coin zirvelere oynuyor 1MANA Günlük Grafik / Kaynak: TradingView

Eğer MANA bunu geri alırsa, direnç çizgisine 0,57 dolarlık bir artış en mümkün senaryo olacaktır. Fakat, MANA ret görürse, 0,42 dolarlık en yakın dayanağa düşmesi mümkün.

The Sandbox fiyatı yatay direnci geri kazandı

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere AXS’e misal bir biçimde, SAND fiyatı da 10 Mayıs’tan bu yana bir çift taban formasyonu oluşturdu. Bu formasyon RSI’daki bir yükseliş sapması ile birleşerek meşruiyetini artırdı. Dahası, metaverse coin fiyat daha evvel altına düştükten sonra 0,52 dolar alanını geri aldı. Bu da bir yükseliş işareti olarak kabul ediliyor. Lakin, fiyat azalan direnç çizgisinden çıkamadı. Bununla birlikte, artık öteki bir koparma teşebbüsü yapıyor.

metaverse coin tahminleri bu 3 coin zirvelere oynuyor 2 4T3p8JRYSAND Günlük Grafik / Kaynak: TradingView

Eğer başarılı olursa, SAND’in 0,70 dolara kadar yükselmesi mümkün. Lakin, metaverse coin 0,52 doların altında kapanırsa, 0,40 dolara kadar kıymetli bir düşüş görmesi olası.