Kalça kemiğini çatlatan Ajda Pekkan’la ilgili baş karıştıran tez

Süperstar lakaplı Ajda Pekkan, dün sabaha karşı konutunda düşüp kalça kemiğini çatlattı. Apar topar hastaneye...

Kalça kemiğini çatlatan Ajda Pekkan’la ilgili baş karıştıran tez

Süperstar lakaplı Ajda Pekkan, dün sabaha karşı konutunda düşüp kalça kemiğini çatlattı. Apar topar hastaneye kaldırılan ünlü müzikçi, yaşadığı kaza sonrasında acil ameliyata alındı. 5 saat süren operasyonu başarılı geçen ve sıhhat durumu güzel olduğu açıklandı.

AMELİYAT OLMADI MI?

Sağlık durumuyla kısa müddette toplumsal medyada gündem olan Pekkan’la ilgili birtakım savlar ortaya atıldı. Kemikteki çatlaklarda ameliyat yapılmadığı ileri sürülürken Pekkan’ın konserleriyle ilgili de bir argüman ortaya atıldı. Bir müddettir konser biletleri satılmadığı teziyle gündeme gelen Pekkan’la ilgili magazin kulislerinde sahnelerden uzak kalarak meskeninde dinlenme kararı aldığı konuşulmaya başlandı.

BÜLENT ERSOY: BİLETLERİ SATILMAYINCA KONSERLERİ İPTAL OLDU

Sivri lisanlı açıklamalarıyla tanınan Bülent Ersoy, 2013 yılında “Hödük, ucube ve küstah” dediği Ajda Pekkan’la davalık olmuş, ikili 2018 yılında barışmıştı. Geçtiğimiz günlerde zehir zemberek açıklamalarda bulunan Ersoy, Pekkan’ın yurt dışındaki konser biletlerinin satılmadığını söyleyerek “Ajda Pekkan’ın Almanya’da biletleri satılmayınca 3 konseri de iptal oldu” demişti.