“1 kuruş alacağım yok” diyen Ali Koç kürsüde çılgına döndü: Beni ihraç edin

Fenerbahçe‘de bugün olağan genel heyet toplantısı düzenlendi. İsmail Kartal’a da veda merasimini düzenlenen tertipte Ali...

“1 kuruş alacağım yok” diyen Ali Koç kürsüde çılgına döndü: Beni ihraç edin

Fenerbahçe‘de bugün olağan genel heyet toplantısı düzenlendi. İsmail Kartal’a da veda merasimini düzenlenen tertipte Ali Koç’un açıklamaları gündem oldu.

“BUNLARI KONUŞMAKTAN UTANIYORUM”

Lider Ali Koç, genel şurada dikkat cazip açıklamalarda bulundu. İşte o kelamlar:

“Bazen beşerler söylememesi gereken şeyleri de söyleyebiliyor. İdare olarak ardımızda olduğunuzu hissetmiyoruz. İçinde bulunduğumuz futbol iklimi, kentin odağında dönenleri bu kadar haykırırken topluluğun kılının kıpırdatmaması başka rakiplere gereç vermektedir!”

“İSTEDİĞİNİZİ SÖYLEYİN”

“Her şeyimizi sorgulayın, başarısızlığımıza istediğinizi söyleyin. Lakin finansal mevzuda ben ve arkadaşlarımızın uğraşlarına hürmet göstermezseniz zıt düşeriz. Kulüpte hangi istikrar vardı? Hangi sayılara nazaran alınan bir istikrar vardı? Neyin istikrarı kardeşim?”

“BİR GÜN ‘KULÜBÜN BANA BORCU VAR’ DERSEM BENİ İHRAÇ EDİN”

“Bazıları ‘Başkanın borcu ne olacak?’ diyor. Beni çok kırıyorsunuz. Fenerbahçe Kulübü’nden 1 kuruş alacağım yoktur. Lütfen bunu bir daha gündem getirmeyin. Bir gün ‘Kulübün, bana şu kadar borcu var’ dersem, beni ihraç edin. Bunları konuşmaktan utanıyorum.”

“PARAYI GERİ İSTEYECEĞİMİ DÜŞÜNENLERE YAZIKLAR OLSUN”

“Bu parayı geri isteyeceğimi düşünenlere yazıklar olsun. Niyetimi bilip, bunu bana karşı kullananlara yazıkların olsun. Defterlerde o meblağların gözükmesinin tek sebebi, vergi düzenlemesidir. ”

BORÇ 6 MİLYAR 190 MİLYON TL

Olağan genel heyette Fenerbahçe’nin borcu açıklandı. Fenerbahçe Kulübü ve bağlı iştiraklerinin 31 Aralık prestijiyle borcunun 6 milyar 190 milyon lira olduğu duyuruldu.