HUAWEI Sağlık ve Strava uygulamaları arasında veri entegrasyonu tamamlandı

HUAWEI’nin yaptığı açıklamaya nazaran HUAWEI Sıhhat ve Strava uygulamaları ortasında data entegrasyonunu etkinleştirildi. Huawei giyilebilir...

HUAWEI Sağlık ve Strava uygulamaları arasında veri entegrasyonu tamamlandı

HUAWEI’nin yaptığı açıklamaya nazaran HUAWEI Sıhhat ve Strava uygulamaları ortasında data entegrasyonunu etkinleştirildi. Huawei giyilebilir aygıtı olan herkesin artık datalarını Strava hesabına aktarabileceği ve uygulamanın birçok aktiflik izleme ve topluluk avantajından yararlanabileceği manasına geliyor.

Bugünden itibaren, HUAWEI Sıhhat uygulaması aracılığıyla yakalanan şahsî çoklu spor performans bilgileri ve detaylı rota aktifliği artık sıkıntısız bir biçimde kullanıcıların Strava hesabına geçirilebilir. Bu tıpkı vakitte Strava kullanıcılarının artık uzun pil ömrü, önde gelen TruSeen teknolojisi sayesinde gerçek performans izleme bilgileri ve çok sistemli çift bantlı GNSS teknolojisi dahil olmak üzere Huawei giyilebilir aygıtlarının ortak özelliklerinin birçoklarından yararlanabileceği manasına geliyor.

İşlevsellik, Türkiye dahil Avrupa genelinde kullanıma açıldı. Bu entegrasyon, en yeni amiral gemisi akıllı saatler olan HUAWEI WATCH GT3 Pro, HUAWEI GT Runner ve HUAWEI WATCH D dahil olmak üzere tüm Huawei giyilebilir aygıtlarla uyumlu.

HUAWEI Türkiye Tüketici Elektroniği Kümesi Ülke Müdürü Allen Yao şunları söyledi: “HUAWEI Sıhhat, kullanıcılarımızın sıhhat ve fitness aktivitelerini kapsamlı bir halde takip etmeleri için tercih ettiğimiz platform olmaya devam ediyor. Bununla birlikte Strava’nın popülaritesinin, bilhassa de topluluğunun ve paylaşım yeteneklerinin farkındayız. Müşterilerimize seçenek ve esneklik sunmaktan ve Strava kullanıcılarını Huawei’nin giyilebilir teknolojisinin birçok avantajıyla tanıştırmaktan heyecan duyuyoruz. Dünya çapında güçlü bir sıhhat ve fitness topluluğu oluşturarak ileriye gerçek diğer bir olumlu adım atmaktan memnunluk duyuyoruz.”

HUAWEI Sıhhat Uygulaması, Strava ile nasıl senkronize edilir:

1. HUAWEI Sıhhat uygulamasında oturum açın

2. “Ben”e tıklayın

3. Aşağı kaydırın ve “Gizlilik Yönetimi”ni seçin

4. “Veri paylaşımı ve yetkilendirme”yi seçin

5. “Strava”ya tıklayın

6. “Strava ile Bağlan”a basın

7. Akabinde Strava hesap detaylarınızı girmeniz ve hesabınıza giriş yapmanız gereken Strava web sitesine yönlendirileceksiniz.

8. “Yetkilendir”i tıklayarak HUAWEI Sıhhat uygulamasının Strava hesabınıza bağlanmasına müsaade verin.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı