Günlük kullanımda ihtiyacınız olan her şey, Acer Aspire C22 hepsi bir arada bilgisayarda buluştu

Acer Aspire C22, alandan tasarruf sağlayan şık tasarımı, ultra ince çerçevesi ve güçlü performans özellikleri...

Günlük kullanımda ihtiyacınız olan her şey, Acer Aspire C22 hepsi bir arada bilgisayarda buluştu

Acer Aspire C22, alandan tasarruf sağlayan şık tasarımı, ultra ince çerçevesi ve güçlü performans özellikleri ile günlük kullanımda muhtaçlık duyulan her şeyi tek bir aygıtta şahane bir bilgisayar tecrübesi ile sunuyor. FHD ekran ve 1080p FHD web kamerası ile günümüzün kıymetli bir kesimi haline gelmiş imajlı aramalarda kusursuz bir görüntüleme tecrübesi sunan hepsi bir ortada bilgisayar, nizamlı kablo idare imkânı sunarak tüm çalışma alanlarında dikkat dağıtıcı ögelerin önüne geçiyor. Acer Aspire C22-1600, Intel® Celereon® N4505 işlemciden güç alıyor.

Hepsi bir ortada şık tasarım, karmaşık kabloları ortadan kaldırıyor

Öğrenciler, mesken kullanıcıları ve aileler için günlük kullanıma nazaran optimize edilmiş Aspire C22 şık ve ince tasarım ayrıntıları ve kolay suramı ile kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak bir bilgisayar tecrübesi sunuyor. Aygıtın, siyah ve altın rengi kaplamaya sahip 7,5 mm’lik ultra ince hepsi bir ortada tasarımı karmaşık kabloları ortadan kaldırıp yer tasarrufu sağlayarak derli toplu bir görünüm sunuyor ve tüm çalışma alanlarında dikkat dağıtıcı ögelerin önüne geçiyor.

Acer C22 serisi, 21 inç büyüklüğünde FHD ekranı ile son derece net ve gerçekçi imgeler sunuyor.Yüksek ekran gövde oranı ile ekran tecrübesine yeni bir boyut katan aygıtın, 1080p FHD web kamerası, günümüzün değerli bir kesimi haline gelmiş manzaralı aramalarda sertlik sunuyor. Ayrıyeten, rahat kullanım için tasarlanmış kullanışlı web kamerası kapağı ile aile hayatınızın mahremiyetini de koruyor. Aspire C22, iki stereo mikrofon sayesinde aileniz ve arkadaşlarınızla aranızda mesafe yokmuş üzere görüşmenizi sağlıyor. Hepsi bir ortada bilgisayar, sahip olduğu Intel UHD Graphics grafik kartı sayesinde aktüel içerikleri kolaylıkla düzenlemeyi sağlıyor. Aygıtta yer alan 4 GB DDR4 RAM ve 256 GB SSD kombinasyonu uygulamaları seri bir formda çalıştırmanın yanı sıra, fotoğraf ve görüntü düzenleme için de kâfi alan sağlayarak, sıkıntısız bir çalışma tecrübesi sunuyor.

Zengin irtibat seçenekleri dikkat çekiyor

Acer Aspire C22, çeşitli irtibat noktası seçenekleri yanında ağ girişi ve ses giriş-çıkışları ile varlıklı bir irtibat tecrübesi ile geliyor. Cihaza, HDMI ilişki noktasını kullanarak ekstra bir ekran ekleyebiliyorsunuz. 1 adet USB 2.0 Tip A, 1 adet USB 3.2 Jenerasyon 1 Tip A ve 2 adet USB 3.2 Jenerasyon 2 Tip A olmak üzere toplamda dört USB irtibat noktası ile hepsi bir ortada bilgisayara ekstra etraf üniteleri de bağlamak mümkün. Aspire C22, çalışma masası üzerinde en az yer kaplıyor ve istendiğinde kolaylıkla yerini değiştirebilmeniz için konforlu bir kullanım tecrübesi veriyor. Ayrıyeten Acer Aspire C22’nin (-5 ila –25°) eğilebilir ekranında yer alan Acer BlueLightShield™ teknolojisi, renk tonunu ve parlaklığı ayarlayarak ziyanlı olabilecek mavi ışığı azaltıyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı