Hamile olan Aslı Enver’in hayranlarını Arayış dizisi heyecanı sardı!

2 TelevisionGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Aslı Enver uzun süredir ekranlarda yer almadığı için...

Hamile olan Aslı Enver’in hayranlarını Arayış dizisi heyecanı sardı!
2

TelevisionGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Aslı Enver uzun süredir ekranlarda yer almadığı için hayranları da yeni işini merakla bekliyor. 1984 doğumlu olan oyuncu 2020 yılında Babil dizisinde Ayşe rolü ile ekranlara çıkmıştır. 2022’den beri televizyonda görünmeyen oyuncunun, “Adım Farah” adlı pembe dizide rol alacağına dair yaygın bir söylenti var. Ancak dizinin başlamasına kısa bir süre kala hamile olduğunu öğrenen Asley Enver, rolden çekildi. Daha sonra Demet Özdemir, Engin Akyürek’in Adım Farah dizisindeki partneri oldu.

Aslı Enver’in hayranları, ünlü oyuncunun uzun zamandır beklenen ‘Adım Farah’ dizisine katılamayacak olmasına çok üzüldü. Bugün, oyuncunun 2,5 aylık “Quest” dizisi çekimleri daha da popüler. Aslı Enver’i dizide Mehmet Günsür gibi çok güçlü bir başrolde etkileyici bir rolde göreceksiniz.

Aslı Enver tanıtımda dizi ile ilgili duygularını şöyle dile getirdi: “Büyük bir keyifle çalıştığımız, severek çektiğimiz bir iş. Yaklaşık 2,5 aydır çok güzel emek verdik ve artık sahip olduğumuz bir işimiz var.” çok merak ediyorum.”

Aslı Enver, özel hayatında belli dönemler aradığını söyleyerek dizinin detaylarından bahsetmedi.

Mehmet Günsür ise karizmatik ve güçlü bir karakter yarattığını söylüyor. Oyuncu, “O da bazı dünyalardan geliyor ve çekiciliği, bilgisi ve enerjisiyle insanları etrafında topluyor. Görevlere yardımcı olan bazı işlevleri de var.” Rolünü dile getirdi ancak herhangi bir ipucu vermedi. .

Mehmet Günsür, herkes gibi göründüğünü ve hayatta olduğu sürece arayışın devam edeceğini belirterek, çekimlerin çok güzel bir adada yapıldığını anlattı. Oyuncu, “Biz çok tatlı bir ekiptik ve o bize ekstra güç verdi” dedi.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği dizinin senaryosunu Nükhet Bıçakçı ve Özlem Yücel kaleme alıyor. Yönetmenliğini Emin Alper gibi etkili yönetmenlerin üstlendiği ‘Bakmak’ dizisinin şu anda yayında olduğu ve 14 Haziran’da seyirciyle buluşacağı açıklandı.

Aslı Enver ve Mehmet Günsür ikilisinin Project Quest’te gizemli dünyanın kapılarını aralayacağı dizi hayranları tarafından merakla bekleniyor. 6 bölümden oluşan dizinin oyuncu kadrosunda Defne Kayalar, Devin Özgür Çınar, Erol Babaoğlu, İpek Türktan, Erdem Şenocak, Begüm Akkaya, Şeyma Gökçe Cengiz, Onur Ünsal, Eylem Yıldız, Oral Özer gibi önemli isimler yer alıyor. Ali Yoğurtçuoğlu.

İzleyicilere gizemli dünyanın perde arkasında olup bitenleri anlatan Arayış, bir terapi seansı sonrası Missing’te kendilerine katılan arkadaşlarını ararken şehir hayatına hapsolmuş hasta, mutsuz ve kayıp bir ruh olan Nisan’ın öyküsünü anlatıyor. Kuşkulu bir tarikata varan ve tüm şüpheleri arasında bir düzen vaadini yerine getiren Nisan, kayıtsız kalamayan gizemli bir adam olan Tufan’ın ardından bilinmezlerle dolu bir maceraya atılır.

Metafizik, mutluluk, varoluş ve aşk temalarını sorgulayacak orijinal dizi “Quest”, 14 Haziran’da Disney+’ta başlıyor.

Şunlar da hoşunuza gidebilir