Beşiktaş yeni transferini duyurdu! Fenerbahçeli eski şampiyonu kadrosuna kattı

The Turkish Championship League 2022 Summer döneminde siyah-beyazlılar ile bir kere daha gayret edecek League...

Beşiktaş yeni transferini duyurdu! Fenerbahçeli eski şampiyonu kadrosuna kattı

The Turkish Championship League 2022 Summer döneminde siyah-beyazlılar ile bir kere daha gayret edecek League of Legends oyuncusu Beşiktaş Esports’a geri döndü.

BEŞİKTAŞ ESPORTS YENİ TRANSFERİNİ DUYURDU

TCL 2022 Summer’da uğraş edecek Beşiktaş Esports’un League of legends takımına bir yeni isim daha katıldı. Kasım 2021’de Beşiktaş ile kontratı sona eren Emray Kurt, bir periyotluk ortadan sonra tekrardan siyah-beyazlıların takımına katıldı.

“YUVAYA YİNE DÖNDÜ”

Beşiktaş Esports’un toplumsal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, “O yuvaya yine döndü! Emray “Robin” Kurt artık League of Legends takımızın Ormancı rolünü üstlenecek, ortamıza tekrardan beğenilen geldin Emray!” kelamlarına yer vererek yeni transferini taraftarlara duyurdu.

FENERBAHÇE MACERASI

Espor mesleğine BAU Esports ile 2016 yılında başlayan Emray Kurt, Ocak 2019 tarihinde Fenerbahçe Espor’un akademi grubuna katıldı. Fenerbahçe Akademi kadrosu ile Turkey Academy 2019 Winter’da ve playofflarında şampiyonluk yaşayan Kurt, iki ay sonra ise Beşiktaş Esports grubuna transfer oldu.

LİGDE ALTINCI SIRADA

TCL 2022 Summer liderlik tablosunda altıncı sırada yer alan Beşiktaş Esports, dördüncü haftayı 1 galibiyet ve 3 yenilgi ile kapattı. Beşiktaş’ın bir sonraki League of Legends maçı ise 25 Haziran Cumartesi günü Galaktics’a karşı oynayacak.