Aile dizisindeki Aslan karakteri ile Kıvanç Tatlıtuğ’un gerçek hayatta bir özdeşleşme hali var mı?

2 TVGatesi.com/Detay – The Family Show dizisi oldukça başarılı bir sezon geçirdi. Kıvanç Tatlıtuğ ve...

2

TVGatesi.com/Detay – The Family Show dizisi oldukça başarılı bir sezon geçirdi. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başarılı performansları, etkileyici uyumu ve sürükleyiciliği ile dizi büyük bir hayran kitlesi oluşturmuştur.

Aile dizisi sezonun en çok izlenen dizilerinden biri olurken, hikayeleri her hafta milyonlarca insanı kendine hayran bırakıyor. İzleyiciler yaz aylarında da “Aile” dizisinin ikinci sezonunu merakla beklemeye devam edecek. Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer bu sezon veda yemeğine dizinin tüm oyuncu kadrosuyla birlikte katıldı.

Ünlü oyuncu, “Harika bir sezonu geride bıraktık ve çok mutluyuz. Takım olarak harika bir sezon geçirdik. Seyirciyle kısaca vedalaşıp yeni sezonda görüşmek üzere” dedi.

Herkesin merak ettiği sorulardan biri de oyuncunun Aslan karakteriyle özdeşleşmesi oldu. Kıvanç Tatlıtuğ’daki Aslan karakteriyle bir özdeşim var mı? Peki oyuncu karakterler gerçek hayatta mı yaşıyor?

Kıvanç Tatlıtuğ, “Önemli değil, önemli değil. İyi misin?” sorusuna şu yanıtı verdi:

Ünlü oyuncu bu sözlerle bile Aslan’ın gerçek hayattaki rolünün tespit edilemeyeceğini, bunun bir dizi karakter olduğunu ifade etti.

Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer de koleksiyonun görünümüne destek veren karakterlerden biri oldu. Dietzel, “Herkese tebrikler, gerçekten iyi bir sezon oldu ve yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyoruz.” dedi.

Şunlar da hoşunuza gidebilir