Nevşehir Belediyesi Çağrı Merkezi 9 Ayda 47 Bin Çağrıya Cevap Verdi

Nevşehir Belediyesi Davet Merkezi, yılın birinci 9 ayında 47 bin 334 davete yanıt vererek, vatandaşlardan...

Nevşehir Belediyesi Çağrı Merkezi 9 Ayda 47 Bin Çağrıya Cevap Verdi

Nevşehir Belediyesi Davet Merkezi, yılın birinci 9 ayında 47 bin 334 davete yanıt vererek, vatandaşlardan gelen talep, teklif ve şikâyetleri anında değerlendirip sürece aldı. Sürece alınan talep, teklif ve şikâyetler Nevşehir Belediyesi’nin ilgili ünitelerince anlık olarak değerlendirilip tahlile kavuşturuldu.

Nevşehir Belediyesi vatandaş ile belediye ortasındaki irtibatı güçlendirmek emeliyle kurduğu 153 Davet Merkezi ile vatandaşların belediye hizmetlerine ait sıkıntılarını kısa müddet içerisinde çözerken memnuniyet kazanmaya da devam ediyor. Nevşehir Belediyesi’nin mahallî idare hizmetlerini faal ve kaliteli bir biçimde Nevşehirlilere ulaştırması için anlık meselelerin tahlili ve aksaklıkların giderilmesi noktasında vatandaş ve belediye üniteleri ortasında köprü olan 153 Davet Merkezi yılın birinci 9 ayında 47 bin 334 davete yanıt vererek vatandaşlardan gelen talep, teklif ve şikâyetler titizlikle incelenerek sonuçlandırdı.

Nevşehir Belediyesi’nin sorumluluk alanındaki her hususta 08.00–24.00 saatleri ortasında hassasiyetle hizmet veren 153 Davet Merkezi ulaşım, fen işleri, park bahçeler, zabıta kontrollerinden etraf ve veterinerlik hizmetlerine kadar pek çok hususta vatandaşa anlık tahlil sunuyor.

Alanında eğitimli ve uzman işçilerin misyon yaptığı Nevşehir Belediyesi Davet Merkezi, vatandaşlardan gelen her türlü talep, şikayet ve teklifleri kayıt altına alarak hem vatandaşlara diledikleri belediye hizmeti hakkında bilgilendirme yapıyor hem de vatandaştan gelen istek, talep ve şikayetleri ilgili müdürlüklere iletiyor.

Birim ayrıyeten müdürlüklerden alınan dönüşleri ve sonuçlanan süreçleri de vatandaşın kendisini arayarak bilgilenmesine katkı sağlıyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı