Marvel’s Spider-Man: Remastered Ağustos’ta PC’ye çıkacak

2 Haziran’da gerçekleşen State of Play etkinliğinde duyurusu yapılan Marvel’s Spider-Man Remastered’ın önümüzdeki aylarda Steam...

Marvel’s Spider-Man: Remastered Ağustos’ta PC’ye çıkacak

2 Haziran’da gerçekleşen State of Play etkinliğinde duyurusu yapılan Marvel’s Spider-Man Remastered’ın önümüzdeki aylarda Steam ve Epic Games kullanıcılarına ulaşacağı açıklandı.

SPIDER-MAN REMASTERED PC’YE ÇIKIYOR

Marvel’s Spider-Man Remastered’ın PC’de piyasaya sürülmesi, Sony’nin PC’yi kendi Playstation konsollarına eşlik eden bir platform haline getirme taahhüdünü sürdürüyor. God of War, Days Gone, Horizon Zero Dawn üzere PlayStation’a özel olarak çıkan oyunlara artık de Marvel’s Spider-Man Remastered, 12 Ağustos 2022’de Steam ve Epic Games’e çıkış yapacak.

MILES MORALES SONBAHARDA GELİYOR

Bunun yanı sıra bir öbür Spider-Man oyunu Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in ise sonbaharda PC’ye geleceği bildirildi.

Sony’nin PlayStation’a özel olarak çıkarılan oyunları teker teker PC platformuna sunmasının akabinde oyuncuların spesifik olarak PlayStation’ı alma ihtimalini düşürüyor. Geçtiğimiz yıllarda oyuncular, Microsoft ve Sony’nin özel oyunlarını yalnızca konsollara çıkarması nedeniyle bile milyonlarca konsol satışı gerçekleştiriyordu. Microsoft, Xbox Game Pass ile bu özelliğini çoktan kaybetmiş olsa da PlayStation da yerini yavaştan almaya başladı.