Gazını satmak için ölümden dönen Stephanie Matto, şimdi de göğüs terini satışa çıkardı

Amerika Birleşik Devletleri’nin Connecticut eyaletinde yaşayan 31 yaşındaki Stephanie Matto, Ocak ayında kalp krizi endişesinin...

Gazını satmak için ölümden dönen Stephanie Matto, şimdi de göğüs terini satışa çıkardı

Amerika Birleşik Devletleri’nin Connecticut eyaletinde yaşayan 31 yaşındaki Stephanie Matto, Ocak ayında kalp krizi endişesinin akabinde gaz satışını bıraktığını açıklamıştı.

Taleplere yetişmek için daha fazla gaz çıkartmak zorunda kaldığını tabir eden Matto, göğüs ağrısı şikayetiyle hastaneye gitmişti.

Hekimlerin beslenme nizamına dikkat etmesi gerektiğini söylemesi üzerine gaz kavanozları işinden emekli olan Matto, yeni teşebbüsü tam yaz mevsiminde buldu ve şimdiden epey yararlı olduğunu kanıtladı.

Yaz aylarında herkes üzere güneşlendiğini lisana getiren Matto, göğüs terini kavanozlara doldurarak onları satmaya başladı.

Havanın gereğince sıcak olduğu günder yalnızca 15 dakika bir kavanozu doldurabildiğini tabir eden Matto, tüm gün boyunca 10 kavanozu doldurabildiğini anlattı.

Kavanozların tanesi 500 dolardan (8 bin 200 TL) satan Matto, “Havuz kenarında oturmayı seviyorum fakat tıpkı vakitte sıkıntı bir iş, kanmayın” dedi.

Bütün gün güneşin altında oturmanın bedeni için tehlikeli olduğunu ve gerekli güvenlik tedbirlerini aldığını belirten Matto, daha fazla ter üretebilmesi için bronzlaştırıcı yağlardan takviye aldığını söz etti.