Kim Kardashian, aşk hayatı hakkında ilk kez konuştu: Pete ile yatmak için ona mesaj attım

The Kardashians programının yayınlanan son kısmında Kim, Pete’nin yatak performansını duyduktan sonra kendisi ile yalnızca...

Kim Kardashian, aşk hayatı hakkında ilk kez konuştu: Pete ile yatmak için ona mesaj attım

The Kardashians programının yayınlanan son kısmında Kim, Pete’nin yatak performansını duyduktan sonra kendisi ile yalnızca kısa müddetli cinsel ilgi yaşamak için ileti yolladığını ama asla aşık olacağını düşünmediğini söyledi.

Birinci olarak Saturday Night Live programda Ekim 2021 tarihinde yayınlanan kısmında birinci sefer Pete ile öpüştüğünü söyleyen Kim, o an titrediğini ve farklı bir şeyler denemeye gereksinimi olduğunu hissettiğini söyledi.

Program sonrası verdiği partiye herkesin geldiğini lakin Pete’in gelemediğini belirten Kim, birkaç gün sonra Pete’in bağlı bulunduğu şirketi arayarak telefonun aldığını ve kendisine ileti yolladığını tabir etti.

Kim şöyle devam etti: “Yatak performansını duyduktan sonra yalnızca kendisi ile kısa vadeli cinsel bağa girmek istedim, asla uzun müddetli uzun vadeli bir münasebet hayal etmedim.”

“Pete ile olan bağımız ortaya çıktıktan sonra Megan Fox bana bildiri atıp, Pete’in çok uzun müddettir bana karşı ilgisi olduğunu ve hayranım olduğunu ve birkaç kere kendisinden telefon numaramı istediğini söyledi.”

“Herkes için en uygununu isteyen ve insanlara yardımcı olmak için elinden gelen her şeyi yapıyor. Bu yüzden kendisini çok seviyorum.”

Pete ile olan bağlantısını neden devam ettirmeye karar verdiği sorusuna ise Kim, Pete’in çok eğlenceli biri olduğunu söyleyerek karşılık verdi.

Birtakım kaynaklar da Kim ve Pete’in birlikte çok memnun olduklarını ve münasebetlerini uzun müddet daha devam ettirmeye kararlı olduklarını söyledi.