Onnik Azinyan Kimdir? Nereli? Biyografi ve Hayatı

Onnik Azinyan TELE1 ekranlarında spor yorumcusu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Futbol dünyasının yakından takip ettiği başarılı...

Onnik Azinyan Kimdir? Nereli? Biyografi ve Hayatı

Onnik Azinyan TELE1 ekranlarında spor yorumcusu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Futbol dünyasının yakından takip ettiği başarılı isim hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Onnik Azinyan Kimdir?

Onnik Azinyan sunucu, gazeteci, spor yorumcusu, moderatör. Ayrıca yaşamını İstanbul Beyoğlu’nda sürdüren Azinyan, işletme sahibi olarak iş hayatını da sürdürmektedir.

Onnik Azinyan Nereli?

Onnik Azinyan İstanbul’ludur. Aslen İstanbul Beyoğlu İlçesi geneline kayıtlıdır. Hakkında Ermeni mi? Soru da sık sık araştırılan Azinyan, Ermeni kökenli Türkiye Cumhuriyeti sahibidir.

Onnik Azinyan Hangi Takımlı?

Onnik Azinyan Beşiktaşlıdır. Hangi takımı elinde tuttuğunun cevabını Beşiktaş olan Azinyan, geçmiş yıllarda Beşiktaş takımında forma da giymiştir. İl Beşiktaş’ın efsane taraftar grubu Çarşı’nın 1982 yılında çekirdekki kadrosunda yer alan isimlerdendir.
Onnik Azinyan3


Azinyan tüm bunların yanı sıra, Beşiktaş Divan üyesi ve Beşiktaş Kongre üyesidir.

Günümüz itibariyle TELE1 ekranlarında yayınlanan spor yayınları yer almaktadır. Program da ayrıca zaman zaman spor yazarı Kenan Başaran, Hülya Coşkun ve Eyüp Yıldız’da yer alıyor. Youtubeinde Serdar Sarıdağ ile de canlı yayınlarda yorum video sitelerinden bulundu.

Devam Ettiği Çalışmaları:

Birgün TV spor yorumcusu
Beşiktaş Hayatta Radyo 22 nisan 2022
Medyascope Spor 22 Nisan 2022
Spor hücresi 22 nisan 2022
TELE 1 TV 9 Mayıs 2020

Resmi instagram hesabı @oazin resmi twitter hesabı ise @OAzinyan ‘dır. Maalesef henüz doğum tarihi ve kaç yaşında olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.
Onnik Azinyan5