Formula 1 tutkunlarına müjde! F1 Manager 2022’nin çıkış tarihi açıklandı

Yıllardır Formula pilotu olarak yer alınan oyunların akabinde uzun mühlet sonra kendi Formula kadronuzun işvereni...

Formula 1 tutkunlarına müjde! F1 Manager 2022’nin çıkış tarihi açıklandı

Yıllardır Formula pilotu olarak yer alınan oyunların akabinde uzun mühlet sonra kendi Formula kadronuzun işvereni olabileceğiniz bir oyun piyasaya sürülmeye hazırlanıyor. Frontier Developments’ın yeni Formula oyunuF1 Manager 2022’nin önümüzdeki aylarda çıkacağı açıklandı.

F1 MANAGER 2022 ÇIKIŞ TARİHİ AÇIKLANDI

Electronic Arts’ın F1 serisine rağmen daha farklı tecrübe ile kendi Formula ekibinizin işvereni olacağınız F1 Manager 2022’nin 30 Ağustos 2022’de Steam, Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S’te piyasaya çıkacağı duyuruldu.

KENDİ FORMULA KADRONUZU KURUN VE YÖNETİN

Kendi kadronuzu kurarak pilotundan işçisine kadar inceleyip mali durumunuzu iyileştirebileceğiniz ve yaklaşan yarışlarda kendinize ekstra avantaj sağlaması açısından rakip gruplarından sınıfının en uygunu işçisini keşfedebileceğiniz, kendi araçlarınız üzerinde çalışıp rakibinize fark atacağınız araçları tasarlayabileceğiniz, start ışığı verildikten damalı bayrağın sallandığı ana kadarki denetimin sizde olacağı, pit stratejisinden lastik seçimlerine ve şoför davetlerine kadar tüm kararların elinizde olacağı F1 Manager 2022 ile Formula grubu heyecanınızı yaşayın.