Hamdi Alkan ile tek celsede boşanan Selen Görgüzel’den eski eşinin ailesine sitem: Hiç aramadılar

Oyunculuk ve şarkıcılık yapan Selen Görgüzel, 2014 yılında Roma’da Hamdi Alkan ile nikah masasına oturdu....

Hamdi Alkan ile tek celsede boşanan Selen Görgüzel’den eski eşinin ailesine sitem: Hiç aramadılar

Oyunculuk ve şarkıcılık yapan Selen Görgüzel, 2014 yılında Roma’da Hamdi Alkan ile nikah masasına oturdu. 8 yıldır birlikte olan çift, 2,5 ay evvel tek celsede boşandı. Evliliği 10 dakikada biten Görgüzel, bugün TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu.

“HAMDİ İLE BİREBİR PROJEDE OLMAM”

Biten evliliği hakkında konuşan Görgüzel, “2,5 ay evvel boşandık. Bu sürecin benim oyunculuk mesleğimde sorun olacağını düşünmüyorum. Hamdi bana dalda mahzur olmaz ancak ben onunla şimdilik birebir projede olmak istemem. Bir müddet geçtikten sonra olabilirim. Hamdi Alkan’la ilgili bir şey gördüğümde güya ayrılmamışız lakin başka üzereyiz de. Boşanmadan evvel münasebetimiz akrabalığa dönmüştü” biçiminde konuştu.

“HAMDİ ALKAN’IN AİLESİNDEN KİMSE ARAMADI”

Alkan’ın ailesi tarafından aranmamasına sitem eden ünlü isim, kelamlarına şöyle devam etti: “Ortak dostumuz olan bayan arkadaşımız bizim boşanma sürecimizde çok alakasız bir tavır sergiledi. Benim ailem Hamdi Alkan’ın paylaşımlarına beğenmeye devam ediyor fakat ben onun ailesi tarafından hiç aranmadım. Bu baya enteresan oldu. Zeynep’le falan da konuşmadık. Küslüğümüz yok… Evlilik biterken karşılıklı bir çirkinleşme olmadığı için tarafların aileleri düşmanlaşmadı. Zeynep boşanmadan sonra bir ileti göndererek takviye oldu. Yurt dışında yaşadığı için tahminen saatleri hesaplayamadığı için aramamış olabilir.”

Ünlü isim, davada kapalılık kararı olduğu için mal paylaşımı hakkında konuşmak istemeyen Alkan, “Boşanırken mal mülk istemek bana arsızlık geliyor” dedi.