Interreg Slam 2024-2025: Hikaye Anlatıcılığı Yarışması Başvuruları Başladı

Tüm Interreg proje ve programlarının başvurularına açık olan Interreg Slam 2024-2025: Hikaye Anlatıcılığı Yarışması, İnsan onuru, Özgürlük, Demokrasi, Eşitlik, Hukukun üstünlüğü ve İnsan hakları gibi Avrupa değerlerini vurgulayan kapsayıcılık ve güçlendirme hikayeleri temasına vurgu yapmaktadır.   Yarışmanın Odak Noktası: Eğitime, sağlığa ve işe eşit erişim. Ortaklıklar ve kapsayıcı topluluk ilişkileri aracılığıyla çeşitliliğin takdir edilmesi. Sınır […] Interreg Slam 2024-2025: Hikaye Anlatıcılığı Yarışması Başvuruları Başladı yazısı ilk önce AB-ilan.com üzerinde ortaya çıktı.

Interreg Slam 2024-2025: Hikaye Anlatıcılığı Yarışması Başvuruları Başladı

Tüm Interreg proje ve programlarının başvurularına açık olan Interreg Slam 2024-2025: Hikaye Anlatıcılığı Yarışması, İnsan onuru, Özgürlük, Demokrasi, Eşitlik, Hukukun üstünlüğü ve İnsan hakları gibi Avrupa değerlerini vurgulayan kapsayıcılık ve güçlendirme hikayeleri temasına vurgu yapmaktadır.

 

Yarışmanın Odak Noktası:

  • Eğitime, sağlığa ve işe eşit erişim.
  • Ortaklıklar ve kapsayıcı topluluk ilişkileri aracılığıyla çeşitliliğin takdir edilmesi.
  • Sınır ötesi etki.

 

Interreg Slam Yarışması ile:

  • Projenizin hikayesini anlatan profesyonel bir tanıtım videosu hazırlayabilirsiniz.
  • Hikaye Anlatma ve Video Yapımı konusunda üst düzey bir uzmandan koçluk ve sertifikalar alabilirsiniz.
  • Mart 2025’te Nova Gorica / Gorizia’ya (Slovenya / İtalya) bir gezi kazanabilir ve Interreg GO! etkinliğine katılabilirsiniz.
  • Avrupa sahnesinde canlı performans sergileyebilir ve Avrupa Komisyonu ile Interreg’in program organlarından en iyi uzmanlarla tanışabilirsiniz.
  • Interact’ın tanıtımından yararlanarak milyonlarca kişiye ulaşabilirsiniz.

 

Son Başvuru Tarihi: 1 Temmuz 2024

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

 

Interreg Slam 2024-2025: Hikaye Anlatıcılığı Yarışması Başvuruları Başladı yazısı ilk önce AB-ilan.com üzerinde ortaya çıktı.