Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı görünce konvoyu durduran kadın: Oğlumun bu ay düğünü var, kendisine davetiye verdim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan saat 11.00 sıralarında Kısıklı’daki konutundan Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Bilim, Teknoloji ve...

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı görünce konvoyu durduran kadın: Oğlumun bu ay düğünü var, kendisine davetiye verdim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan saat 11.00 sıralarında Kısıklı’daki konutundan Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Bilim, Teknoloji ve Araştırma Binası Açılış Programı’na katılmak için Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Yerleşkesi’ne yanlışsız yola çıktı.

OĞULLARININ DÜĞÜNÜNE DAVET ETTİLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konvoyu Küplüce Mahallesi Tomruk Caddesi’nde durdu. Caddede köfteci dükkanı bulunan Saime ve Adnan Yığcı çifti bir müddet sohbet ettiği Erdoğan’ı bu ayın 26’sında oğullarının düğününe davet etti.

“BİZİ GÖRÜNCE DURUYOR, ÇOK SEVİYORUM”

Yığcı çifti, Erdoğan’a davetiye de verdi. Çok keyifli olduğunu söyleyen Saime Yığcı, “Valla durdurdum konvoyu. Oğlumun bu ayın 26’sında düğünü vardı. Düğüne davet edip, davetiye verdim. Bizi görünce duruyor, muhabbet ediyoruz, çok seviyorum kendisini. Davetiye verdim, telefonumu da yazdım. Memnuniyetle aldı. Keyifli olurum orada ismi geçerse, kendini görürsek” diye konuştu.

“BAZEN ZATEN DURUYOR”

Adnan Yığcı ise “Her vakit duruyor. Bazen elimizde kaldırsak da duruyor, bazen zaten duruyor. Sıkıntılarımızı da dinliyor. Kentsel dönüşümü ile ilgili hızlandıracağını söyledi. Düğün kartımızı da verdik” diye konuştu.

YILLAR EVVEL ÇEKİLEN KAREYİ GÖSTERDİ

Adnan Yağcı yıllar evvel Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte çektirdiği fotoğrafı gösterdi.

Demirören Haber Ajansı / Fazilet Aksoy – 3. Sayfa