Dikkat: Bu 7 Altcoin Stratejik Ortaklıklar Duyurdu!

Yakın vakitte, birçok altcoin projesi için yeni iştirak duyuruları yapıldı. Bu duyurular, kelam konusu kripto...

Dikkat: Bu 7 Altcoin Stratejik Ortaklıklar Duyurdu!

Yakın vakitte, birçok altcoin projesi için yeni iştirak duyuruları yapıldı. Bu duyurular, kelam konusu kripto para projelerinin gelişiminde değerli rol oynuyor. Bu nedenle, yatırımcılar tarafından merakla izlenmekte. Bu yazımızda, en son yapılan değerli işbirliklerine değineceğiz. İşte detaylar…

İki altcoin projesi farklı bir iştirak kurdu

Tanınmış interchain şirketi HAVAH, HASHLINK ile eşsiz bir işbirliği yaptığını ilan etti. Interchain platformu bu gelişmeyi kısa müddet evvel Medium’da yayınlanan bir blog yazısında açıkladı. HAVAH, kelam konusu paydaşlıktan duyduğu heyecanı tabir ederken, HASHLINK hakkında da detaylı bilgi verdi. HASHLINK’in Commseed’de çalışan GameFi ve NFT dallarını denetim eden bir varlık olarak faaliyet gösterdiğini açıkladı.

dikkat bu 7 altcoin stratejik ortakliklar duyurdu 0 bpW7lDk8

Commseed, Japonya’da listelenmiş bir oyun geliştiricisidir. HASHLINK’e atfedilen en eski proje “Tokyo Mongz Hills Club”dır. Ethereum tabanlı bir 3D PFP-NFT’dir. HASHLINK şu anda webtoonlar geliştirmekle meşgul. Platform bunu TMHC IP’sini kullanarak yapmaya çalışıyor. Buna ek olarak, platformun bir öbür gayesi da animasyon, giysi ve oyunlar üzere IP ile ilgili Web3 işletmelerinin gelişimini genişletmektir.

MetaTdex ve tanınan altcoin Polygon, stratejik işbirliğini duyurdu

Merkeziyetsiz ticaret platformu MetaTdex ve Polygon ortaklaşa stratejik bir işbirliği duyurdu. MetaTdex’i Polygon zkEVM’de kullanma mümkünlüğünü birlikte araştıracaklar. MetaTdex, döviz-hisse senedi ilişkisi için yeni bir yol açıyor. Merkeziyetsiz finans (DeFi), gerçek dünya varlıkları (RWA), homojen olmayan tokenler (equity NFT) ve öbür yenilikçi uygulamaların gelişimini derinleştirecek.

dikkat bu 7 altcoin stratejik ortakliklar duyurdu 1 aSjgcA49

Conflux, Hong Kong Web3 Enstitüsü’ne katılıyor

Conflux, özel bir iştiraki duyurdu. Platform kısa bir mühlet evvel Twitter’da şu anda Hong Kong merkezli Web 3.0 Enstitüsü’nün bir iştirakçisi olduğunu duyurdu. Şirkete nazaran, bu işbirliği gelecekteki gelişiminde onun için çok yararlı olacak. İlgili paydaşlığın Hong Kong’un yetki alanındaki yenilikleri geliştireceğini de kelamlarına ekledi.  Şirket, resmi Twitter kanalında yaptığı paylaşımlarda ilgili enstitünün emeline dikkat çekti. Buna ek olarak şirket, ilgili proje tarafından belirlenen gayeleri de ön plana çıkardı. Bu maksatlardan biri Web3 dünyasını ilerletmek oldu. Bu maksatla çeşitli sanayi ve araştırma temelli işbirlikleri gerçekleştirilmekte.

Aurora ve Opolis’ten partnerlik duyurusu geldi

Aurora Labs, dijital emeği şekillendirmek maksadıyla, hür çalışanlar için önde gelen bir istihdam ekosistemi olan Opolis ile stratejik bir iştirak kurduğunu açıkladı. Bu işbirliği, bağımsız Web3 çalışanları ve hür çalışanlar için kripto para ünitesi tazminatını kolaylaştırmayı ve kolaylaştırmayı amaçlayarak, iş iktisadında Blockchain teknolojisinin benimsenmesinde kıymetli bir adım atıyor. Aurora Labs, heyecan verici bir gelişmeyle, Web3 ekosistemindeki bağımsız çalışanları güçlendirmek için blockchain teknolojisinden yararlanan öncü bir istihdam kooperatifi olan Opolis ile stratejik bir iş birliği yaptığını duyurdu.

dikkat bu 7 altcoin stratejik ortakliklar duyurdu 2 XPgrAODr

Altcoin Kava ile Rome Blockchain birlikte çalışacak

Kava Chain’in resmi Twitter’ı, Kava ekosisteminde Rome Blockchain ile ortaklaşa Hover borç verme mutabakatını başlatacağını duyurdu. Protokol, Kava’nın kesintisiz zincirler ortası birlikte çalışabilirliği aracılığıyla birden fazla Cosmos bölgesi ve Blockchain ağı ortasında zincirler ortası para yatırma süreçlerinin önünü açacak ve protokolün birleştirilebilirliğini genişletecek.

Solana Vakfı, Hong Kong’da “hack” aktifliği düzenliyor

Solana Vakfı, 14 Kasım’da Hong Kong’da dört günlük bir “Hong Kong Hacker House” aktifliği düzenleyecek. Bu aktiflikte Solana Labs çekirdek mühendisleri tarafından yerinde rehberlik sağlanacak. Geliştiriciler aktifliğe katılarak Solana, DeFi ve NFT’lere nasıl başlayacaklarını öğrenebilir, projeler üzerinde çalışmak, yeni beşerlerle tanışmak, ferdî fikirler için grup üyeleri bulmak yahut mevcut bir takıma katılmak ve Solana Lab çekirdek mühendislerinden tavsiye almak için çokça vakit bulabilirler.