Bu 3 Altcoin İçin Sıcak Gelişme: Ortaklık ve Yatırım Var!

Altcoin piyasasından 3 büyük oyuncu, yeni ortalık ve yatırım haberiyle sahne alıyor. Bilhassa, Worldcoin’in yeni...

Bu 3 Altcoin İçin Sıcak Gelişme: Ortaklık ve Yatırım Var!

Altcoin piyasasından 3 büyük oyuncu, yeni ortalık ve yatırım haberiyle sahne alıyor. Bilhassa, Worldcoin’in yeni fonlama tipi, şirketlerin Blockchain dalına hala ilgi gösterdiklerini doğruladı.

Sam Altman’ın altcoin projesi Worldcoin, 115 milyon dolarlık yatırım aldı

Worldcoin’in ardındaki grup olan Tools for Humanity, C Serisi fonlama çeşidinde 115 milyon dolarlık etkileyici bir yatırım elde etti.

Önemli finansman cinsine Blockchain Capital liderlik etti. A16z, Bain Capital Crypto ve Distributed Küresel üzere ünlü firmaların iştirakini gördü.

bu 3 altcoin icin sicak gelisme ortaklik ve yatirim var 0

Şu anda, Worldcoin, merkezi olmayan bir World ID ve Worldcoin token’i oluşturmaya odaklandığı geliştirme etabında. Duyuruya nazaran toplanan fon, projenin araştırma ve geliştirme çalışmalarına ayrılacak. Kriptokoin.com olarak OpenAI’nin CEO’su Sam Altman tarafından desteklenen Worldcoin hakkında bilmeniz gerekenlere bu yazıda yer verdik.

Coin98, TomoChain’e stratejik yatırımını duyurdu

Coin98, Blockchain ağı TomoChain’e stratejik yatırım yaptığını duyurdu. Bu atak, Coin98’in altyapı gelişimini hızlandırma uğraşlarında ileriye yanlışsız atılan değerli bir adıma işaret ediyor. Ayrıyeten Coin98 artık TomoChain’in resmi cüzdanı olarak hizmet verecek.

Bununla birlikte, Coin98 ile TomoChain’in birleşik gücü aracılığıyla milyonlarca kullanıcının Web3 alanına katılmasını kolaylaştıracak.

https://twitter.com/coin98_labs/status/1661658742222618625

Coin98’in TomoChain’i destekleme kararı, sanayinin benimsenmesini sağlama taahhüdünü gösteriyor. Şirket, bilhassa katman-1 Blockchain’ler alanında altyapı ölçeklenebilirliğinin potansiyeline inanıyor.

Ayrıca şirket, TomoChain ile iştiraki aracılığıyla yeni kullanıcıları Web3 ortamına dahil etmekle faal olarak ilgilenmekte. Coin98 Finance CEO’su Vinh The Nguyen, paydaşlık sayesinde milyonlarca kullanıcıyı işe alma taahhüdünü vurguladı. TomoChain’in Kurucusu Long Vuong, takımlarını daha da genişletme, geliştiricileri ağa çekme ve milyonlarca kullanıcının iştirakini kolaylaştırma potansiyelinden bahsetti.

Circle, ödeme tahlillerini Avalanche ağına genişletiyor

USDC’nin gerisindeki şirket Circle, Avalanche ağında yeni bir stablecoin olacak Euro Coin’i piyasaya sürdü. Euro Coin, Circle’ın geliştiriciler ve kullanıcılar için daha süratli ve daha verimli finansal hizmetler sunmayı amaçlayan bir dizi multi-chain lansmanı uygulamaya yönelik savlı planının birinci adımını temsil ediyor.

Euro Coin’in Avalanche entegrasyonu, euro likiditesini değerli ölçüde artıracak. Ayrıyeten, global kullanıcılara Euro Coin ve USDC cinsinden süreç yapma seçeneği sunacak.

bu 3 altcoin icin sicak gelisme ortaklik ve yatirim var 1 5LivCjwt

Bu ortada, Circle’ın Eserden Sorumlu Lider Yardımcısı Joao Reginatto, geçen yıl Ethereum üzerinde Euro Coin piyasaya sürüldüğünde şirketin birinci amacını vurgulamıştı. Circle, euro’yu internet teması olan hudutlar ve vakit dilimlerindeki herkes için erişilebilir kılmayı amaçlıyor.

Euro Coin’in Avalanche ağına girişi, Ava Labs İş Geliştirmeden Sorumlu Lider Yardımcısı John Nahas tarafından kıymetli bir kilometre taşı olarak görülmekte. Nahas, Euro Coin’in gelişinin hem geliştiriciler hem de son kullanıcılar için yeni fırsatlar yarattığını söylüyor.