Üsküdar Geleneksel Beş Çayı buluşması

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ TARAFINDAN PARKLARDA YAPILAN GELENEKSEL BEŞ ÇAYI BULUŞMASINDA KONUŞAN BELEDİYE BAŞKANI HİLMİ TÜRKMEN, "BUGÜN BİZ DE ÇOCUKLARIMIZ GİBİ ÇOK MUTLUYUZ. KARNELERİNİ ÇOCUKLARIMIZA VERMENİN BAHTİYARLIĞINI YAŞIYORUZ” DEDİ.

Üsküdar Geleneksel Beş Çayı buluşması

Üsküdar Belediyesi tarafından parklarda yapılan geleneksel beş çayı buluşmasında konuşan Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, "Bugün biz de çocuklarımız gibi çok mutluyuz. Karnelerini çocuklarımıza vermenin bahtiyarlığını yaşıyoruz” dedi.


Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin Üsküdarlıların talep ve isteklerini dinlediği beş çayı buluşması Doğancılar Parkı’nda dün akşam gerçekleştirildi. Etkinlik yöresel halk oyunu ekiplerinin gösterisi ve müzik eşliğinde başladı. 2021-2022 Eğitim öğretim yılının sonlanması ile karnelerini alan çocuklar etkinlikte doyasıya eğlendi. Keyifli geçen park buluşmasına katılan mahalle sakinlerine çay ve simit ile birlikte dondurma ikram edildi. Buluşmaya mahalle sakinleri yoğun ilgi gösterdi. Daha sonra vatandaşlarla bire bir sohbet eden Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Üsküdarlı vatandaşların talep, istek ve şikâyetlerini dinleyerek çözüm noktasında yardımcı oldu.


Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, “Sevgili dostlar bugün önemli bir gün. Öğleden önce sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleri ile Burhan Felek stadında İstanbul’umuzun 39 ilçesinden gelen çocuklarımız ile beraber karne şenliği yaptık. Milli Eğitim Bakanımız da oradaydı. Hep birlikte çok güzel bir karne şenliği yaptık. Bugün biz de çocuklarımız gibi çok mutluyuz. Karnelerini çocuklarımıza vermenin bahtiyarlığını yaşıyoruz” dedi.