Gözyaşları içinde veda etti! Şampiyonlar Ligi şampiyonu yıldızın yeni rotası Fenerbahçe

Muhteşem Lig‘de dönemi ikinci sırada tamamlayan Fenerbahçe, gelecek dönem şampiyonluk parolasıyla yola çıkıyor. Takım güçlendirme...

Gözyaşları içinde veda etti! Şampiyonlar Ligi şampiyonu yıldızın yeni rotası Fenerbahçe

Muhteşem Lig‘de dönemi ikinci sırada tamamlayan Fenerbahçe, gelecek dönem şampiyonluk parolasıyla yola çıkıyor. Takım güçlendirme çalışmalarına başlayan sarı lacivertliler, Real Madrid ile yolları ayıran dünyaca ünlü sol bek Marcelo ile ilgileniyor.

JESUS İLE BİRLİKTE GELECEK

Brezilyalı sol bek Marcelo’nun gelecek dönem Fenerbahçe‘nin başında yer alması beklenen deneyimli teknik adam Jorge Jesus ile birlikte kadroya katılması bekleniyor.

REAL MADRID’E VEDA ETTİ

Real Madrid ile olan mukavelesi sona eren yıldız futbolcu, İspanyol devine gözyaşları içinde veda etti. 34 yaşındaki sol bek veda bildirisinde, “Real Madrid ile son maçımdı lakin çok memnunum. Bu bir keder günü değil, büyük bir sevinçle ayrılıyorum, hayranlara ve Bernabeu’da yaşadığım büyülü gecelere minnettarım” sözlerini kullandı.

TEK PÜRÜZ AİLESİ

Sansasyonel transferin gerçekleşmesinin önündeki tek mahzur ise Marcelo’nun ailesinin İspanya’da yaşamak istemesi.

3 MİLYON EURO TALEP ETTİ

Sambacı yıldız, Fenerbahçe idaresinden 3 milyon euro maaş ve imza parası talep etti. Marcelo’nun en az iki yıl daha futbol oynaması bekleniyor.