Bomba iddia: Mehmet Yalçınkaya MasterChef’ten ayrılıyor, yerine Arda Türkmen geliyor

TV8 ekranlarının fenomen yarışı MasterChef Türkiye’nin Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya’dan oluşan heyet...

Bomba iddia: Mehmet Yalçınkaya MasterChef’ten ayrılıyor, yerine Arda Türkmen geliyor

TV8 ekranlarının fenomen yarışı MasterChef Türkiye’nin Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya’dan oluşan heyet takımında kriz yaşandığı ileri sürüldü.

SİVRİOĞLU’NUN MAAŞINI DUYUNCA RAHATSIZ OLMUŞTU

Yalçınkaya’nın geçtiğimiz aylarda Sivrioğlu’nun dolar üzerinden maaş aldığını duyarak Acun Ilıcalı’ya resti çektiği ve müsabakadan ayrılmak istediği sav edilmişti. Yalçınkaya ve Ilıcalı hususa sessiz kalırken Sivrioğlu, “Ekmeğimizi, sıkıntımızı, emeğimizi bölüşmüşüz yıllarca. Hayatı dolar, lira, dedikodu, palavra olanların anlamasını beklememek lazım. Kardeşimdir gerisi laf-ı güzaf” demişti.

ARDA TÜRKMEN GELİYOR

Toplumsal medyada dolaşan tezlere nazaran Yalçınkaya, yeni dönemde MasterChef Türkiye’de olmayacak. Söylentilere nazaran Acun Medya bu süreçte Fatih Tutak, Ömür Akkor, Refika Birgül, CZN Burak ve Arda Türkmen üzere isimlerle görüşme sağladı. Görüşmelerin akabinde da Arda Türkmen ile mutabakat sağlandı.

55 BİN LİRA KAZANACAK

Yalçınkaya’nın yerine gelecek olan Türkmen’in haftalık 45 bin ila 55 bin lira ortasında bir fiyat alacağı da konuşulanlar ortasında.