GTA Vice City, Unreal Engine 5 ile tekrardan tasarlandı

Epic Games’in geçtiğimiz haftalarda piyasaya sürdüğü oyun motoru Unreal Engine 5 ile yeni projeler gelmeye...

GTA Vice City, Unreal Engine 5 ile tekrardan tasarlandı

Epic Games’in geçtiğimiz haftalarda piyasaya sürdüğü oyun motoru Unreal Engine 5 ile yeni projeler gelmeye devam ediyor. Birçok şirket hali hazırda Unreal Engine 5 kullanmaya başlamışken, hayran üretimleri da gelmeye devam ediyor.

GTA VICE CITY UNREAL ENGINE 5 İLE TEKRAR TASARLANDI

TeaserPlay isimli YouTube kanalında Unreal Engine 5 ile tekrardan tasarlanarak renderlanan 2 dakikalık görüntüde GTA Vice City’nin Unreal Engine 5 ile geliştirilseydi nasıl bir grafiklere sahip olurdu sorusuna cevap olacak bir görüntü paylaşıldı.

Görüntünün açıklamasında, “Vice City’nin Unreal Engine 5’te Rekreasyonu TeaserPlay tarafından özel olarak, render için Lumen kullandım ve bu görüntüyü yapmaktaki hedefim Unreal Engine 5’in sandbox oyunları yapmak için ne kadar güçlü olduğunu ve GTA Vice City’nin remaster versiyonunun nasıl görünmesi gerektiğini göstermekti.” kelamlarına yer verdi.

Rockstar Games’in GTA Trilogy Definitive Edition ismi altına piyasaya sürdüğü GTA Vice City, GTA San Andreas ve GTA III’ten istenilen aksiyon alınamayınca hem oyuncular hem de geliştirici takımın hızı asıldı.

Ayrıyeten daha öncelerinde de Cyberpunk 2077’nin Unreal Engine 5 ile geliştirilseydi nasıl gözükürdü görüntüsü da iç açıcı grafiklerle karşımıza çıkmıştı.

GTA VICE CITY UNREAL ENGINE 5 GÖRÜNTÜSÜ