Domenec Torrent’ten sosyal medyayı ikiye bölen sözler: Türkiye dışına çıkarsanız, orada farklı bir futbol var

Galatasaray ile Adana Demirspor, Harika Lig’in 37. haftasında karşı karşıya geldi. Çabayı sarı-kırmızılılar 3-2 kazandı....

Domenec Torrent’ten sosyal medyayı ikiye bölen sözler: Türkiye dışına çıkarsanız, orada farklı bir futbol var

Galatasaray ile Adana Demirspor, Harika Lig’in 37. haftasında karşı karşıya geldi. Çabayı sarı-kırmızılılar 3-2 kazandı. Müsabakanın akabinde konuşan Domenec Torrent, Türk futboluyla ilgili çarpıcı sözlerde bulundu.

“TÜRKİYE DIŞINDA FARKLI BİR FUTBOL VAR”

Lider değişikliği haberlerinden etkilendiklerini kaydeden Domenec Torrent, “Sizce 40 gün 45 gün lider değişecek söylentileri kolay mı? Daima basın tarafından çok makus olduğunuzun söylenmesi. Türkiye dışına çıkarsanız, orada farklı bir futbol var. oradan geliyoruz. 50 gün boyunca güzel idman yapıp, güzel motive etmek. Bana çok motivasyon soruyorlar.

“NEREDEN GELDİĞİMİZİ DÜŞÜNÜN”

Türkiye’de bunu sordukları için söylüyorum. Bugünkü üzere 95 dakika oynuyorlar mı, bunu sormuyorlar. Bizim fikrimiz çok çok net. Nereden geldiğimizi düşünün, ne görebileceğinizi iddia edebilirsiniz” dedi.

TOPLUMSAL MEDYA İKİYE BÖLÜNDÜ

Torrent’in Türk futboluna ait yaptığı açıklama toplumsal medyada çeşitli yorumlara sebep oldu. Yapılan paylaşımlarda birtakım kullanıcılar, “Geldiğin yere geri git” o zaman” tabirini kullanırken bir kısım taraftar ise “Doğru söylüyor” yorumunda bulundu.

İşte Torrent’in açıklamasıyla ilgili yapılan kimi yorumlar:

-Konuş sıfırcı konuş

-Yallah geldiğin yere o vakit

-Adam geldiğinden beri dolaylı bir formda Türk futbolunu gömüyor

-Doğru söylüyor ne diyeyim

-Acı lakin gerçek

-Tabi sen uzaydan geliyorsun