Arman Bıçakçı kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Arman Bıçakçı kimdir?, nereli, kaç yaşında? 3 Arman Bıçakçı kimdir?, nereli, kaç yaşında? 4 Arman...

Arman Bıçakçı kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Arman Bıçakçı kimdir?, biyografi sitemizde Arman Bıçakçı kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Arman Bıçakçı kimdir? kaç yaşında?, Arman Bıçakçı kimdir? memleketi neresi, Arman Bıçakçı kimdir? evi nerede, Arman Bıçakçı kimdir? nereli, Arman Bıçakçı kimdir? instagram, Arman Bıçakçı kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Gerçek adı: Arman Bıçakçıyan
Doğum tarihi: Bilinmiyor
Doğum yeri: İstanbul
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Songül Öden ile)
Meslek:  İş İnsanı
İnstagram hesabı için tıklayın

Arman Bıçakçı nereli? Kaç yaşında?

Arman Bıçakçı kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu burcu? Arman Bıçakçı ne iş yapar, mesleği? Songül Öden sevgilisi Arman Bıçakçı kim nereli, yaşı, kaç doğumlu, Ermeni mi, dini? Erman Bıçakçı ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Arman Bıçakçı yaşamı ve biyografisi

Arman Bıçakçı Türk Ermeni asıllı iş adamıdır. Özelikle mücevher alanında yaptığı çalışmalarla tanınmaktadır. Ağustos 2020 tarihinde oyuncu Songül Öden ile evlenesi ile gündeme geldi.

Arman Bıçakçı ünlü mücevher tasarımcısı Sevan Bıçakçı’nın yeğenidir. Aynı zamanda Türkiye Ermenileri Patrikliği’nin ruhanilerden Zaven Bıçakçıyan’ın oğludur. Ermeni iş insanı Arman Bıçakçıyan eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan Arman Bıçakçı liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde sürdü. Üniversiteden 2003 senesinde mezun olduktan 2 yıl sonra 2005 senesinde Sevan Bıçakçı Mücevher’de yönetici olarak çalışmaya başladı.

Arman Bıçakçı oyuncu Songül Öden ile 2016 senesinde bir tiyatro oyununda tanıştı. 4 yıl birlikte olan Arman Bıçakçı ve Songül Öden 27 Temmuz 2020 tarihinde nikah masasına oturdu. Arman Bıçakçı, şimdilerde yaşamını Washington DC’de sürdürmektedir.