BBL maçı ne zaman Haziran 2022? BBL – BIG maçı saat kaçta?

VCT 2022: EMEA Challangers 2 – Group Stage’de beşinci hafta maçlarında BIG ile karşılaşacak BBL...

BBL maçı ne zaman Haziran 2022? BBL – BIG maçı saat kaçta?

VCT 2022: EMEA Challangers 2 – Group Stage’de beşinci hafta maçlarında BIG ile karşılaşacak BBL maçının ne vakit olduğu maçı izlemek isteyen taraftarlar tarafından merakla aratılıyor. Pekala, BBL maçı ne vakit Haziran 2022? Valorant BBL – BIG maçı ne vakit? BBL maçı saat kaçta? BBL maçı nerden izlenir?

BBL MAÇI NE VAKİT HAZİRAN 2022?

VALORANT Champions Tour 2022: EMEA Challengers 2 – Group Stage’de dördüncü haftayı geride bırakan BBL, B kümesinde son sıraya yerleşti. 1 galibiyet ve 3 yenilgi alan BBL takımı, bir defa daha kazanabilmek için sahneye çıkacak. BBL’in BIG ile karşılaşacağı son maçı 12 Haziran Pazar günü saat 17.00’de oynanacak. BIG – BBL Esports maçını Twitch ve YouTube üzerinden izleyebilirsiniz.

BBL MAÇ SONUÇLARI

  • BBL 2 – 1 NAVI
  • BBL 0 – 2 Team Liquid
  • BBL 0 – 2 M3 Champions
  • BBL 0 – 2 Guild Esports
  • BIG – BBL

BBL ESPORTS KİMİN?

BigBossLayf Esports yahut bilinen ismi ile BBL Esports, Ferit “wtcN” Karakaya, Kemal Can “Kendine Müzisyen” Parlak, Şükrü “Uthenera” Şentürk ve Okan “oid” İlker Demirel, tarafından Temmuz 2020’de kurulmuş bir Türk elektronik spor kulübüdür. Valorant First Strike Türkiye Büyük Finali’nde rakibi Futbolist’i 3-0 yenerek birinci Valorant First Strike Türkiye Şampiyonu olmuştur. Kadro, The Spike’ın oluşturduğu Avrupa’nın en âlâ VALORANT grupları listesinde 28 Mart 2022 prestijiyle 12. sırada yer almaktadır.