Analistlere Göre, Büyük Ralli Beklenen 7 Coin! MATIC de Listede!

Kripto paralar 2023 yılında yatırımcıların ilgisini giderek daha fazla çekiyor. Genel olarak kripto paralar, sadece...

Analistlere Göre, Büyük Ralli Beklenen 7 Coin! MATIC de Listede!

Kripto paralar 2023 yılında yatırımcıların ilgisini giderek daha fazla çekiyor. Genel olarak kripto paralar, sadece finansal büyüme potansiyelleri nedeniyle değil, tıpkı vakitte altta yatan topluluk merkezli prensipleri ve ideolojileri nedeniyle de değer kazanıyor. Bu yazımızda, kripto para analisti Rudy Fares’e nazaran yükselecek MATIC dahil 7 coin’i aktaracağız. İşte detaylar…

Analiste nazaran yükselecek coinler: MATIC, TRX ve daha fazlası…

Bitcoin (BTC)

Bitcoin, benzerlerinin önüne geçmesini sağlayan daima iyileştirmeler sağlamakta. Ayrıyeten değişikliklerle önder kripto para ünitesi statüsünü muhafazaya devam ediyor. Merkeziyetsizlik unsuru, değiştirilmemiş azamî arzı ile birleştiğinde Bitcoin’in tercih edildiğine işaret ediyor. Ayrıyeten bir yatırım olarak pozisyonunu teminat altına almaktadır. Ayrıyeten, topluluğun Blockchain ağının performansını düzgünleştirme gayretleri, Bitcoin’in yatırımcılar ortasındaki prestijini artırmaya devam ediyor. En son sıralı tanıtımla birlikte topluluk, sırf Bitcoin maksimlerinin ötesinde daha da büyüyor.

analistlere gore buyuk ralli beklenen 7 coin matic de listede 0 LD4FYr9U

Cardano (ADA)

Aynı bağlamda Cardano, çığır açan araştırma odaklı yaklaşımıyla gündemdeki yerini sağlamlaştırdı. Cardano’nun gerisindeki geliştiriciler, güncellemeleri oluştururken güvenlik ve operasyonel verimlilik sağlamaktadır. Analiste nazaran Cardano’nun gücü sırf eşsiz bilimsel formülünde değil, tıpkı vakitte topluluğun platformun yönetişimine etkin iştirakinde da yatmaktadır.

Cardano (ADA) fiyatı 2023’te şimdiye kadar düzgün bir performans gösterdi. Yılın başından bu yana yüzde 50’den fazla kıymet kazandı. Analiste nazaran Cardano muhtemelen Eylül 2022’de gelen Vasil güncellemesi üzere teknik yeniliklerden faydalanabilir.  Önümüzdeki haftalarda, ADA fiyatındaki olumlu eğilim devam edebilir. Altcoin boğa koşusu, fiyatın yüzde 20 yahut daha fazla artmasını sağlayabiliyor.

analistlere gore buyuk ralli beklenen 7 coin matic de listede 1 vaKwVNgB

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu, analiste nazaran, bilhassa topluluk odaklı kripto alanında değerli bir oyuncu olmaya devam ediyor. SHIB’in başarısı, piyasa gerilemeleri sırasında bile kararlılığını koruyan sağlam ve adanmış topluluğuna dayanıyor. Shiba Inu topluluğunun gücü, projeye olan bağlılığı ve kolektif inancında yatmakta. Bu da tanıtımdan projeyi güzelleştirmenin yenilikçi yollarını beyin fırtınası yapmaya kadar ekosisteme faal iştiraklerinden anlaşılıyor. Ayrıyeten Shiba Inu’nun ekosistemi ve ShibaSwap merkezi olmayan borsa üzere özellikleri de içeren token iktisadı yapısı, uzun vadelilik ve topluluk iştiraki için sağlam sistemler sağlamakta.

Ripple (XRP)

XRP fiyatı son birkaç haftada yılın başına kıyasla daha güçlü bir performans gösterdi. Bunun nedeni, Ripple’ın SEC ile olan yasal uyuşmazlığında mümkün bir karara ait topluluğun artan iyimserliği. Analiste nazaran, mümkün bir altcoin boğa koşusu, XRP fiyatının keskin bir halde yükselmesine neden olabilir. Uzun vadede XRP, ABD’li yetkililer tarafından yapılan düzenlemelerin meçhullüğü nedeniyle daha yüksek bir risk taşıyor. Lakin, önümüzdeki haftalarda yükseliş eğilimi görebiliriz.

analistlere gore buyuk ralli beklenen 7 coin matic de listede 2 MqTqwQb1

Tron (TRX)

İlk 10 kripto para ortasında yer alan Tron ya da TRX token son vakitlerde güçlü artışlar kaydetti. Geçtiğimiz birkaç gün içinde TRX yüzde 10’dan fazla yükselirken, başka altcoinler çok az çıkar elde etti. Bu eğilim önümüzdeki haftalarda da devam ederek Tron’u Haziran 2023 için satın alınabilecek en güzel üçüncü altcoin haline getirebilir.

Polygon (MATIC)

Haziran 2023, yatırımcıların MATIC’i potansiyel yararlı bir yatırım olarak değerlendirmeleri için uygun bir vakit sunmakta. Analiste nazaran MATIC’i cazip bir yatırım aracı haline getiren en kıymetli faktörlerden biri de bedelinin epey altında seyreden fiyatı. Muazzam potansiyeline karşın, MATIC nispeten daha düşük bir fiyattan süreç görmekte. Bu da onu kripto piyasasında pahası düşük varlıklar arayanlar için cazip bir seçenek haline getiriyor. Ek olarak, Polygon ağının web3 alanındaki önde gelen şirketler tarafından daima kullanımı MATIC’in durumunu daha da güçlendiriyor.

analistlere gore buyuk ralli beklenen 7 coin matic de listede 3 yNYQjb4n

Bu şirketler Polygon ağını benimsemeye ve kullanmaya devam ettikçe, MATIC tokenlerine olan faydayı ve talebi artırarak potansiyel olarak fiyatını yükseltiyor. Yaklaşan boğa koşusu ile birçok analist ve uzman, MATIC fiyatlarının kıymetli bir büyüme yaşayacağını iddia ediyor. Lakin, her yatırımda olduğu üzere, yatırım kararı vermeden evvel kapsamlı bir araştırma yapmak ve çeşitli faktörleri göz önünde bulundurmak kıymetli.

Stellar (XLM)

XLM (Stellar Lumens) şu anda 10 sentin altında süreç görerek pahasının altında kalmaya devam ediyor. Bu nedenle, ilgi cazibeli bir yatırım fırsatı sunuyor. Bu düşük fiyat noktası, XLM’yi kripto para piyasasında potansiyel büyüme arayan yatırımcılar için cazip bir seçenek olarak konumlandırıyor. Dahası, XLM’nin fiyatı Ripple’ın gelişmelerine yakından bağlı. Ripple’ın SEC’e karşı kazanacağı bir zafer, yaklaşan boğa koşusunda XLM’nin fiyatını olumlu tarafta etkileme potansiyeline sahip. Çünkü Stellar, Ripple’ın muvaffakiyetinden faydalanmaya devam ediyor.

analistlere gore buyuk ralli beklenen 7 coin matic de listede 4 D2gwlqmJ

Ripple’ın yasal süreçlerinde artan güvenilirlik ve yenilenen piyasa inancı, potansiyel olarak bir domino tesirine yol açarak XLM’nin fiyat performansına yarar sağlayabilir. Bununla birlikte, kripto para piyasasının epeyce değişken olduğunu ve çeşitli faktörlerden etkilendiğini unutmamak değerli. Rastgele bir yatırım kararı almadan evvel kapsamlı bir araştırma yapmak ve bir dizi faktörü göz önünde bulundurmak hayati değer taşımakta.