Memduh Büyükkılıç KAYSO’yu ağırladı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA) Kayseri Sanayi Odası’nın son seçimlerinde itimat tazeleyen KAYSO İdare Şurası Lideri...

Memduh Büyükkılıç KAYSO’yu ağırladı

Memduh Büyükkılıç KAYSO'yu ağırladı - 02/12/2022

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Sanayi Odası’nın son seçimlerinde itimat tazeleyen KAYSO İdare Şurası Lideri Mehmet Büyüksimitci, yeni idaresi ile birlikte Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkanlık Makamı’nda gerçekleşen ziyarette Lider Büyükkılıç, Kayseri’nin ticaretin ve sanayinin merkezi olduğunu, bu kapsamda her vakit esnafın ve endüstricinin yanında yer aldıklarını söz etti.

Büyükkılıç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti lisana getirerek, birliğin, beraberliğin rahmetini yaşadıklarını lisana getirdi.

Kayseri’nin endüstrinin ve sanayinin bir üssü olduğunu vurgulayan Lider Büyükkılıç, “Buna katkı sağlayan siz liderlerimize ve idareniz ile iş insanlarımıza farklı başka teşekkür ediyorum. Ülkemizi ve kentimizi yatırımlarla anılan, istihdama fırsat veren, üretimi ‘olmazsa olmaz’ bilen bir anlayış ve uğraşla daha âlâ noktalara taşımaya devam edeceğiz. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi bozmasın” diye konuştu.

Başkan Büyükkılıç, Kayseri Sanayi Odası’nın yeni idaresine de güzel olsun dileklerini ileterek, çalışmalarında kolaylıklar ve muvaffakiyetler diledi.

Kayseri Sanayi Odası Lideri Mehmet Büyüksimitci ise Lider Büyükkılıç’a misafirperverliğinden ve dayanaklarından ötürü teşekkür ederek, endüstriciler ve iş insanları olarak kurumlar ortasında ahenk içerisinde çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

i.