Ağrıda öğretmenler arası voleybol, masa tenisi ve satranç turnuvaları tamamlandı

AĞRI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN “24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ” ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA ÖĞRETMENLER ARASI VOLEYBOL, MASA TENİSİ VE SATRANÇ TURNUVALARI TAMAMLANDI.

Ağrıda öğretmenler arası voleybol, masa tenisi ve satranç turnuvaları tamamlandı

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından “24 Kasım Öğretmenler Günü” etkinlikleri çerçevesinde öğretmenler arası voleybol, masa tenisi ve satranç turnuvaları tamamlandı.


Naci Gökçe Anadolu Lisesi Kapalı Spor Salonunda düzenlenen voleybol turnuvasını İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din, şube müdürleri Mehmet Özmüş ve Selahattin Bilgiç, Voleybol İl Temsilcisi Gökmen Aslankılıç, okul sporları koordinatörü Osman Okta, okul müdürleri ve öğretmenler izledi. Oynanan voleybol finalinde Spor Lisesi birinci, Naci Gökçe Anadolu Lisesi ikinci, İpekyolu Ortaokulu üçüncü ve Yılmaz Hatunoğlu Anadolu Lisesi dördüncülüğü elde etti. Masa tenisi turnuvasında Ballıbostan Ortaokulu öğretmeni Mehmet Saver birinci, 100 Yıl Ortaokulu öğretmeni Yunus Temel ikinci ve 23 Nisan Anaokulu öğretmeni Rıdvan Yıldırım üçüncü oldu. Satranç turnuvasında Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu öğretmeni Recep Kuzu birinci, Özel Eğitim Uygulama Okulu öğretmeni Zeki Aslan ikinci ve 100 yıl Gazi İlkokulu öğretmeni Mehmet Akif Taşdemir üçüncülüğü elde etti. Öğretmenleri tek tek tebrik eden Kökrek ve Din, okul takımı ve öğretmenlere madalya ve kupalarını verdi.