Survivor’da büyük kavga! Set çalışanları, Adem ve Atakan’ı güçlükle ayırdı

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen müsabaka programı Survivor All Star’ın dün akşam yayınlanan kısmında...

Survivor’da büyük kavga! Set çalışanları, Adem ve Atakan’ı güçlükle ayırdı

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen müsabaka programı Survivor All Star’ın dün akşam yayınlanan kısmında tansiyon yükseldi. Dokunulmazlık oyunu için kıyasıya çaba eden yarışmacılar, ortak pürüzde gerginlik yaşadı.

ADEM, HİKMET’E TEKME ATTI

Ortak pürüzlerde geçiş alanının küçük olması nedeniyle sadece önde gelen yarışmacının geçmesi, parkurda rakibine fark atmasına neden oluyor. Hikmet’le çaba eden Adem ise ortak pürüzde önünde duran Hikmet’e arka arda tekmeler atarak ilerlemesini söyledi. Oyun sonrası Adem ve Hikmet ortasında tansiyon yükseldi.

ATAKAN DA ADEM’E TEKME ATTI

Diğer oyunda ise Adem ve Atakan çaba etti. Adem ortak pürüze Atakan’dan evvel girince Atakan, Adem’e 3 defa tekme attı. Bunun üzerine oyun bitiminde iki kadro birbirine girdi. Adem kendisine yapılan muamele karşısında Atakan’a ikazda bulunurken Atakan da Adem’in, birebir muameleyi Hikmet’e gösterdiğini söyledi. İkilinin konuşması sırasında tansiyon yükselince başka yarışmacılar da ortaya girdi.

“ADAMA VURACAK OLSAM DİREK VURURUM”

Atakan’ın söylediklerinden rahatsız olan Adem, “Ben sana vurursam görürsün” deyince ikili ortasında ipler güzelce gerildi. Hudutlarına hakim olamayan Atakan, yerinden süratle kalkarak “Gelip vursana” diyerek Adem’in üzerine koşmaya çalıştı. Atakan’ın kelamları sonrası güzelce sonlanan Adem, “Ben bir adama vuracak olsam vururum demem, vururum” dedi.

SET ÇALIŞANLARI ORTAYA GİRDİ

İkili ortasında tansiyon yükselince kadro arkadaşları bile sakinleştiremedi. Atakan ve Adem’in tartışırken burun buruna geldiğini gören set çalışanları ise teması engellemek için ortaya girdi. Sunucu Murat ise ikili zahmetle sakinleştirerek oyuna devam etti.