Survivor All Star’da ilk kaptanlar ve yeni takımlar belli oldu

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen yarışı Survivor All Star, haziran ayı sonunda final yapmaya...

Survivor All Star’da ilk kaptanlar ve yeni takımlar belli oldu

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen yarışı Survivor All Star, haziran ayı sonunda final yapmaya hazırlanıyor. Ünlüler ekibinden Sema’nın Survivor’dan elenmesiyle kadrolarda istikrarlar değişti. Kurulda konuşan Acun Ilıcalı, iki kadronun da eşit olması için her hafta yeni grupların oluşacağını söyledi.

BİRİNCİ KAPTANLAR AŞİKÂR OLDU

Survivor’un dün akşam yayınlanan kısmında ise ada kurulu yapıldı. Değişiklikler hakkında konuşan Ilıcalı, “Kadınlar ve erkekler farklı başka yarışmayacak. Kadrolar karışık olacak. Oyunlarda iki grupta da ikişer bayan olacak kural bu fakat yarışlar karışık olacak” dedi. Ilıcalı, birinci grupların kaptanı olacak performans birincilerini de açıkladı. Haftanın performans birincileri ise gönüllülerden Nagihan, ünlülerden ise Adem oldu. Yüzdesi fazla olan Nagihan ise yeni ekipler için birinci seçme hakkına sahip oldu.

YENİ EKİPLER OLUŞTURULDU

Nagihan birinci olarak kadrosuna Ayşe’yi seçti. Adem ise Batuhan’ı grubuna kattı. Survivor’da bu seçmelere nazaran ünlülerde Adem, Batuhan, Anıl, Evrim ve Nisa, gönüllülerde Nagihan, Atakan, Ayşe, Ogeday, Hikmet ve Berkan yer aldı.

İşte yeni gruplar: