Halo Infinite’in beraber oynama özelliği önümüzdeki aylarda geliyor

Resmi Halo Twitter hesabından yapılan paylaşımda Halo Infinite için öykü modunu arkadaşınızla birlikte oynamanızı sağlayacak...

Halo Infinite’in beraber oynama özelliği önümüzdeki aylarda geliyor

Resmi Halo Twitter hesabından yapılan paylaşımda Halo Infinite için öykü modunu arkadaşınızla birlikte oynamanızı sağlayacak olan co-op özelliğini Temmuz ayında getireceklerini açıkladılar.

HALO INFINITE CO-OP MODU GELİYOR

Halo Infinite’in kıssa modu ve çok oyunculu modu bulunuyor. Oyunun kıssasını tek başınıza oynayabiliyorsunuz, lakin co-op modu ile arkadaşınızla birlikte tıpkı kıssayı bir arada Halo Insider’a eklenecek olan özellik ile Temmuz ayında oynayabileceksiniz.

Halo’nun resmi Tw,tter hesabından yaptığı paylaşımda, “Halo Infinite kampanya ağı kooperatifinin bu yılın sonlarında gelmesiyle, onu Temmuz ayında Halo Insiders’a aktarmayı planlıyoruz. Katılma talihi için kaydolun ve Halo Insider profilinizin yeni olduğundan emin olun!” kelamlarına yer verdi.

Oyunun 2021’de piyasaya sürülmesinden evvel, hem öykü co-op hem de yaygın olarak tanınan iki Halo oyun modu olan Forge’un lansmanda yer almayacağı açıklandı. İkisi de geçen yılın Aralık ayında piyasaya sürüldüğünden beri oyuna eklenmedi.