Ligin bitimine üç hafta kala Beşiktaş şampiyonluğunu ilan etti! Taraftarlar Ahmet Nur Çebi isyanı etti

Beşiktaş’ın elektronik spor kadrosu Beşiktaş Esports, Türkiye Espor Futbol Ligi’nde bitime üç hafta kala Kayserispor...

Ligin bitimine üç hafta kala Beşiktaş şampiyonluğunu ilan etti! Taraftarlar Ahmet Nur Çebi isyanı etti

Beşiktaş’ın elektronik spor kadrosu Beşiktaş Esports, Türkiye Espor Futbol Ligi’nde bitime üç hafta kala Kayserispor maçında şampiyonluğunu ilan etti. Maçı 2-0 kazanan Beşiktaş Esports, ikinci sıradaki Galatasaray ile puan farkını dokuza çıkartarak şampiyonluğunu netleştirdi.

KUPANIN SAHİBİ BEŞİKTAŞ

Türkiye Espor Futbol Ligi’nin 27. haftasında Kayserispor ile karşılaşan Beşiktaş Esports, şampiyonluk için alana çıktı. Kayserispor’u 2-0 mağlup eden siyah beyazlılar, TEF Ligi şampiyonluğunu üç hafta erkenden ilan ettiler.

LİGİN BİTİMİNE ÜÇ HAFTA KALA ŞAMPİYONLUĞU KUTLADILAR

İkinci sıradaki Galatasaray Espor ile ortadaki farkı dokuza çıkaran Beşiktaş Esports, ligin bitimine üç hafta kala şampiyonluğunu ilan etti. Ligin 27. haftasına kadar 21 galibiyet, 5 beraberlik ve 1 yenilgi ile toplamda 67 averaja ulaşan siyah beyazlılar şampiyonluk sevinci yaşadı.

TARAFTARLARDAN AHMET PARILTI ÇEBİ İSYANI ETTİ

Beşiktaş Esports’un toplumsal medya hesabından paylaşılan şampiyonluk fotoğrafında Beşiktaş’ın yeni lideri Ahmet Parıltı Çebi’ye yer verilmemesinin akabinde taraftarlar isyan etti. Fotoğrafta Ahmet Işık Çebi’nin yer almamasının akabinde “Ahmet Parıltı Çebi nerede?” gibisi cümleler ile yansılarını lisana getirdi.

“2021/2022 TEF LİGİ ŞAMPİYONU BEŞİKTAŞ ESPORTS”

Beşiktaş Esports’un Türkiye Espor Ligi şampiyonluğundan sonra toplumsal medya hesaplarından şampiyonluk sevincini yaşadılar. Beşiktaş’ın resmi Twitter hesabından da tebrikler bildirisi paylaşıldı.