Söz’ün Yavuz’u, Baba’nın Kadir’i Tolga Sarıtaş’ın eski aşkı Hercai’nin yıldızı çıktı! Duyanlar şaşırıyor…

Başrollerinde Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Hande Erçel ve Berk Atan’n yer...

Söz’ün Yavuz’u, Baba’nın Kadir’i Tolga Sarıtaş’ın eski aşkı Hercai’nin yıldızı çıktı! Duyanlar şaşırıyor…

Başrollerinde Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Hande Erçel ve Berk Atan’n yer aldığı Güneşin Kızları dizisiyle yıldızı parlayan Tolga Sarıtaş, başarılu oyunculuğuyla isminden kelam ettirdi.

Performansının yanı sıra güzelliği ve sesiyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Tolga Sarıtaş, dizide Ali Mertoğlu karakterine hayat verdi.

Sarıtaş, asıl çıkışını ise başrolünü Nihat Altınkaya, Meriç Aral, Burak Sevinç ve Aybüke Pusat üzere isimlerle paylaştığı Kelam dizisiyle yaşadı.

Dizide hayat verdiği Yavuz karakteriyle milyonların beğenisini kazanan genç oyuncu, başrolünü Haluk Bilginer ile paylaştığı Baba dizisiyle ekranlara döndü.

Bu akşam birinci kısmıyla izleyici karşısına çıkacak olan Baba dizisinde Kadir karakterine hayat veren Tolga Sarıtaş’ın özel hayatı, izleyiciler tarafından öercek altına alındı.

HERCAİ’NİN YILDIZIYLA AŞK YAŞAMIŞ

Güzel oyuncu Tolga Sarıtaş, bir devir, Hercai dizisinde hayat verdiği Reyyan karakteriyle yıldızı parlayan ve şimdilerde Destan dizisiyle izleyici karşısına çıkan Ebru Şahin ile aşk yaşadı.

Sarıtaş ve Şahin, 2018 yılında Emirgan’da objektiflere yakalanmıştı. Bir kulüpte geç saatlere kadar eğlenen ikili, yerden sabaha karşı çıkıp birebir taksiyle oradan ayrılmıştı.

Görüntülendiklerinin farkına varmayan iki genç oyuncunun bir müddettir flört ettiği sav edilmişti.

ARTIK ÜNLÜ MODACIYLA AŞK YAŞIYOR

Tolga Sarıtaş, 2019 yılında İzmirli moda dizayncısı Zeynep Mayruk ile olan aşkını toplumsal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ile ilan etmişti.

Birinci olarak Levent’te bir yerde görüntülenen çift, birinci başlarda objektiflerden köşe bucak saklanmışlardı. Lakin aşkları yeterlice duyulduktan sonra kendileri fotoğraf yayınlamaya başladı.