Büyük tepki toplamıştı! TFF başkan adayı Mehmet Büyükekşi adaylıktan çekiliyor mu?

Türkiye Futbol Federasyonu lider adayı Mehmet Büyükekşi, adaylığını açıkladıktan bu yana tenkitlerin odak noktasında yer...

Büyük tepki toplamıştı! TFF başkan adayı Mehmet Büyükekşi adaylıktan çekiliyor mu?

Türkiye Futbol Federasyonu lider adayı Mehmet Büyükekşi, adaylığını açıkladıktan bu yana tenkitlerin odak noktasında yer alıyor. Gazeteci Hakan Can, Büyükekşi’nin ‘234 imza topladım’ açıklamasını gerçekçi bulmadığını söz etti.

“BU İMZALAR VERİLMEMİŞTİR”

Gazeteci Can, ‘Hakan Can TV’ isimli Youtube kanalında yaptığı yayında Büyükekşi’ye seslenerek: ” Mehmet Büyükekşi, Mustafa Denizli’nin, Fatih Terim’in de Şenol Güneş’in de imzaları tamam demişti. Seçime 15 gün kala! Bugün Ali Koç’a yanıt verilmek için yapılan açıklamada imzaların 234’e çıktığını söyledi. Bu imzalar verilmemiştir. Bu imzalar verildiyse lütfen lider göstersin imzalı listeleri” sözlerini kullandı.

ALİ KOÇ YANSISINI KOYDU

Fenerbahçe‘de lider Ali Koç, Türkiye Futbol Federasyonu lider adayı Mehmet Büyükekşi’nin adaylığını gerçek bulmadığını söz etmişti. Ali Koç, Büyükekşi’nin ailesinde Fetö nedeniyle yargılananlar olduğunu belirterek, bu durumun ilerleyen vakitte ona karşı bir baskı aracı olarak kullanılabileceğini belirtti.

ADAYLIKTAN ÇEKİLİYOR MU?

Ajansspor’da yer alan habere nazaran, sarı lacivertli kulübün bu açık tavrından dolayı Büyükekşi’nin adaylıktan çekilebileceği aktarıldı. Kulislerde kimi kulüplerin yeni bir aday arayışına girdiği konuşuluyor.