Fenerbahçe yeni teknik kadrosunu duyurdu

League of Legends’ın önümüzdeki günlerde başlaması beklenen Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi’nde grubu çalıştıracak yeni...

Fenerbahçe yeni teknik kadrosunu duyurdu

League of Legends’ın önümüzdeki günlerde başlaması beklenen Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi’nde grubu çalıştıracak yeni teknik grup takımı açıklandı. Fenerbahçe Espor, toplumsal medya hesabından yaptığı duyuru ile 2022 Yaz Mevsimi koç grubunu tanıttı.

FENERBAHÇE ESPOR YENİ KOÇ TAKIMINI DUYURDU

Bu hafta sonu başlaması planlanan Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi’nde uğraş edecek Fenerbahçe Espor, geçtiğimiz günlerde yeni oyuncu takımını duyurmuştu. Dün akşam yapılan açıklamayla ise ekibi yönetecek koç grubu duyuruldu.

“TAKIM ONLARA EMANET”

Fenerbahçe Espor‘un toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Taktikler, stratejiler ve kadro onlara emanet. Karşınızda 2022 Yaz Mevsimi koç ekibimiz!” kelamlarına yer verdi. Fenerbahçe Espor’un yeni League of Legends koç takımı takımında ise Arda Başaran, Erdinç Keyifli ve Vsevolod Tikhomirov yer alıyor.

“ELİMİZDEN GELENİN EN DÜZGÜNÜNÜ YAPACAĞIZ”

Ayrıca Fenerbahçe Espor’un akademi grubunu geçtiğimiz dönem şampiyonluğa taşıyan Arda “Invokid” Başaran’ı 2022 Yaz Mevsimi takımında Head Coach olarak yer alacağı duyuruldu. Kendisine bu talihi verdikleri için Kulüp yöneticilerine teşekkür eden Arda Başaran, “Ekip olarak elimizden gelenin en güzelini yapmaya çalışacağız.” dedi.

İlgili Haberler