Identify, Türkiye’de Müdahalesiz Kimlik Doğrulama Sürecini Başlatıyor

Sektörüne öncülük eden Identify, Almanya ve tüm Avrupa Bölgesi’nde faal olarak kullanılan yenilikçi eseri Auto...

Identify, Türkiye’de Müdahalesiz Kimlik Doğrulama Sürecini Başlatıyor

Sektörüne öncülük eden Identify, Almanya ve tüm Avrupa Bölgesi’nde faal olarak kullanılan yenilikçi eseri Auto Ident’i , Türkiye’deki şirketlerin de kullanımına sundu. Auto Ident sayesinde artık ikinci bir kişinin müdahalesine yahut denetimine muhtaçlık duymadan ve görüntü görüşme gerektirmeden kimlik doğrulama süreçleri gerçekleştirilebiliyor.

Identify, Auto Ident eserini müşterilerin kendi süreçlerini süratli ve inançlı bir formda tamamlayabilecekleri en uygun versiyonuyla sunmak için uzun müddettir çalışmalarını sürdürüyor. Bu sayede hem kurumsal müşterilerin hem de son kullanıcıların memnuniyeti en yüksek düzeyde tutulmayı hedefleniyor

Auto Ident teknolojisi, kullanıcılara süratli data ve müşteri akışı imkanı sunarak müşteri edinim süreçlerinin kolaylıkla tamamlanmasına yardımcı oluyor. Müşteriler, kendi süreçlerini saniyeler içinde inançlı bir formda tamamlayabiliyor. Auto Ident sayesinde kimlik doğrulama süreci, görüntü görüşme yapmaya gereksinim duyulmadan kolay kolay gerçekleştiriliyor. Müşterinin başvurusunu tamamlamak için rastgele bir müşteri temsilcisi yahut ikinci bir bireyle görüşme muhtaçlığı ortadan kalkıyor ve kullanıcıların süreç içerisinde gerçekleştirecekleri tüm adımları kendi başlarına tamamlayabilmelerine imkan tanıyor.

Yüksek güvenilirlik!

Kullanıcılara yüksek güvenlik hizmeti de sunan Auto Ident, dünya standartlarında biyometrik tarama, imaj sürece ve yapay zeka tabanlı üst düzey güvenlik denetimleri kullanarak inançlı ve hakikat kimlik doğrulamasını mümkün hale getiriyor. Auto Ident eseri, uzaktan kimlik doğrulama süreçlerinin tamamında kullanılabiliyor ve bilhassa kolay, süratli ve emniyetli müşteri edinimi gerektiren bölümlerde de yaygın olarak tercih edilmesi bekleniyor.

Identify Support her vakit yayınızda

Auto Ident eserinin entegrasyon ve suram süreçlerinde “Identify Support” grubu etkin olarak çalışarak süratli bir biçimde sürecin tamamlanmasını sağlıyor. Entegrasyon basamağında gerekli eğitimler veren Identify grubu, kullanıcılara entegrasyondan canlıya çıkış basamağına kadar muhtaçlık duyulan tüm dayanakları sağlıyor. Ayrıyeten eseri kullanmaya başlayan müşterilere, “Focus” programı kapsamında bir aylık müddet boyunca “baby sitting” hizmeti sunuluyor.

Auto Ident eserini Türkiye’de de duyurmaktan heyecan duyduğunu belirten Identify Türkiye Genel Müdürü Ulaş Arıcan şunları söyledi: “Auto Ident, kimlik doğrulama sürecini otomatik olarak tamamlayan ve son kullanıcının başvurusunu en başından son etaba kadar kendi kendine gerçekleştiren bir KYC (Müşterini Tanı) sürecidir. Identify know-how’ıyla geliştirilen bu eser, dünya standartlarında biyometrik tarama, imaj sürece ve yapay zeka tabanlı üst düzey güvenlik denetimleri kullanarak kimlik ve müracaatın sistem tarafından denetim edilip doğrulandığı bir tahlil sunar. Şirket olarak sunduğumuz eser hali hazırda Almanya ve tüm Avrupa Bölgesi’nde etkin olarak kullanılıyor ve bu hizmeti Türkiye’deki müşterimizin kullanımına sunuyor olmaktan memnunluk ve heyecan duyuyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı