Dikkat: Ankr ve Bu 4 Altcoin Yeni Ortaklıklar Duyurdu!

Polygon kurucu ortağı Sandeep Nailwal’in söylediği üzere, Blockchain oyunlarının kripto kesiminin gelişiminde kıymetli bir rol...

Dikkat: Ankr ve Bu 4 Altcoin Yeni Ortaklıklar Duyurdu!

Polygon kurucu ortağı Sandeep Nailwal’in söylediği üzere, Blockchain oyunlarının kripto kesiminin gelişiminde kıymetli bir rol oynamasını bekliyor. Bu tarafta, içlerinde Ankr ve Abyss World’in yer aldığı takımlar, yeni işbirliklerini ortaya çıkarıyor.

Ankr ve bu 4 altcoin yeni iştiraklerini duyurdu

Ankr ve Mirage ortaklığı

Web3 altyapı sağlayıcısı Ankr, Web3 oyun şirketi Mirage ile stratejik iştirakini duyurdu. Bu paydaşlık, Mirage’ı Ankr’nın özelliklileriyle donatacak. Ankr’ın hazır kaynaklarını benimseyen Mirage, yeni teşebbüsleri memnuniyetle karşılarken oyun geliştirmeyi hızlandırmaya hazırlanıyor.

https://twitter.com/ankr/status/1661732392103714819

Ankr’ın Eser Lideri Josh Neuroth, işbirliği hakkında şunları söylüyor:

Ankr’ın Mirage ile iştiraki, Blockchain teknolojisinin en uzun müddettir devam eden ve gelecek vaat eden kullanım örneklerinden biri olan merkezi olmayan oyun için ortak vizyonumuzun bir ispatıdır. Mirage’a gereksinim duydukları altyapıyı ve araçları sağlayarak, Blockchain teknolojisini sıkıntısız bir formda entegre eden ve UX’ten ödün vermeden oyunculara heyecan verici imkanlar açan yeni kuşak oyunların yaratılmasına yardımcı oluyoruz.

Abyss World ve Portalverse Network – Google Cloud ortaklığı

Blockchain oyunu Abyss World, Web3 oyunlarının geliştirilmesini ortaklaşa desteklemek için Google Cloud ve Portalverse Network ile işbirliğine gidiyor.

Sui Network üzerine heyeti birinci 3A düzeyinde açık dünya ARPG Blockchain oyunu Abyss World’ün oyun geliştiricisi Metagame Industries, Google Cloud ve Portalverse Network ile iştirakini duyurdu. Şirket birebir vakitte, AbyssWorld’ün cloud oyun sürümünü de resmi olarak piyasaya sürdü.

https://twitter.com/AbyssWorldHQ/status/1661739335702704137

Yeni sürüm, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların oyunu artık oyun konsolları yahut şahsî bilgisayarlarla sonlu kalmadan istedikleri vakit ve istedikleri yerde deneyimlemelerine ve kendilerini anında oyuna kaptırmalarına imkan tanıyacak. Bu atak, Abyss World’ün global pazardaki tesirini genişletecek.

LayerZero, Cosmos ekolojik kamu Blockchain’i Canto için dayanak ekliyor

LayerZero, Cosmos ekolojik kamu chain’i Canto için yeni takviyesini duyurdu. Artık LayerZero ile yapı oluşturan geliştiriciler Canto’ya da genişletebilirler.

Canto, EVM yürütme katmanına ve temel finansal unsurlara sahip müsaadesiz bir Blockchain. Fiyatsız Kamu Altyapısı vizyonunun rehberliğinde Canto’nun tüm DeFi ilkelleri, kamu hizmeti protokolleri olarak mevcuttur.

https://twitter.com/LayerZero_Labs/status/1661789820690268160

Resmi duyuruya nazaran, “LayerZero ile Canto üzerine inşa edilen projeler, uygulamalarını LayerZero ağındaki 30’dan fazla Blockchain’e sıkıntısız bir formda genişletebilirler. Halihazırda LayerZero ile yapı oluşturan geliştiriciler kolaylıkla Canto’ya erişeyebilecekler.”

Wanchain Web3 Domains, ENS domainlerini entegre ediyor

Çeşitli Blockchain dağıtık defterlerini (ledger) birbirine bağlayan Wanchain, yeni bir entegrasyonu duyurdu. Platform, Wanchain Web3 Domains’in Layer-2 tabanlı ENS alanlarıyla özel bir entegrasyon gerçekleştirdiğini belirtti. Bu sayede protokol, ENS L2 ve off-chain datalar için takviye sağlayacak.

https://twitter.com/WanchainDomains/status/1661619531742318599

Fibonacci ve Alchemy Hisse işbirliği

Bir başka haberde, içerik üreticileri için ekonomik ekosistem geliştiren Fibonacci, AlchemyPay ile iş birliği yaptı. İşbirliği, tüketicilerin kendi platformunda yararlanabilecekleri sıkıntısız fiat off-rampa ve rampa içi tahlillerin sağlanmasına odaklanıyor. İştirak, Alchemy Pay’in direkt geliştiricilere Fibonacci’nin Blockchain platformunda az masrafla uygulama geliştirmeleri sağlıyor.

https://twitter.com/AlchemyPay/status/1661676488939425793

Son olarak, Kriptokoin.com olarak aktardığımız, Polygon kurucu ortağı Sandeep Nailwal’in Web3 piyasası hakkında yaptığı açıklamalara bu yazıdan göz atabilirsiniz.