Cardano Kurucusu ve Amerikalı Ünlü Martin Lawrence, NFT’ler Üzerine Tartışmaya Ev Sahipliği Yapacak

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson ve Amerikalı komedyen Martin Lawrence, 7 Haziran Salı günü saat 23:59’da...

Cardano Kurucusu ve Amerikalı Ünlü Martin Lawrence, NFT’ler Üzerine Tartışmaya Ev Sahipliği Yapacak

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson ve Amerikalı komedyen Martin Lawrence, 7 Haziran Salı günü saat 23:59’da NFT Maker’ın ev sahipliğinde NFT’ler hakkında bir Twitter sohbeti düzenleyecekler.

Amerikalı ünlü, Nisan ayı başlarında Cardano’nun kurucusu ile bir Twitter Space düzenleyen ikonik rapçi Snoop Dogg’un izinden gidiyor. Bunu takiben, Snoop Dogg, takma adı Cozomo Medici ve NFT yatırımcısı Champ Medici, Cardano merkezli NFT projesi Clay Nation ile resmi işbirliğini başlattı ve Cardano’ya ikonik kil animasyonları, arazi sahaları ve müzik içeriği sağladı.

Cardano blok zinciri kısa süre önce, ağında basılan beş milyondan fazla NFT’nin dönüm noktasını kutladı. Pool.pm verilerine göre Cardano blok zincirinde yayınlanan yerel varlıkların sayısı şu anda 54.897 farklı para basma politikasıyla 5.126.018’dir.

Maddi olmayan sanat ve projelerin sayısındaki artış, Cardano ağının büyümesiyle bağlantılı. IOHK’ya göreCardano’da inşa edilen proje sayısı 1.000’i aşarken, NFT projeleri 5.796’da kaldı.