Bu kez saldırıya uğrayan taksici oldu! Trafik magandası önce camdan sarktı, sonra peşinden koştu

Taksici Hüseyin Şengül, Taksim Meydanı’ndan müşteri olarak Işıl Taş ve bir bayan arkadaşını aldı. Akabinde...

Bu kez saldırıya uğrayan taksici oldu! Trafik magandası önce camdan sarktı, sonra peşinden koştu

Taksici Hüseyin Şengül, Taksim Meydanı’ndan müşteri olarak Işıl Taş ve bir bayan arkadaşını aldı. Akabinde bayanların gideceği adrese hakikat yola koyulan taksici aracın direksiyonunu, cadde üzerinde seyrettiği esnada bayan bir şoförün önüne kırdı. Bu sebeple bayan şoför ile taksici ortasında tartışma başladı.

EVVEL CAMDAN SARKTI SONRA ARACIN PEŞİNDEN KOŞTU

Tartışmanın büyümesi üzerine bayan şoförün aracının art koltuğunda oturan ve alkollü olduğu argüman edilen bir maganda, camdan sarktı. Şahıs arkadaşı olan bayanı eliyle ittikten sonra taksiciye hakaret ve küfürler savurdu. Taksideki bayanların “Abi geç, devam et” demesi üzerine taksici Şengül, yoluna devam etmek istedi. Fakat araçtan inen alkollü şahıs taksinin gerisinden koşarak evvel camdan içeriye girmeye çalıştı akabinde da taksiciye saldırdı.

TAKSİCİ MAGANDADAN ŞİKAYETÇİ OLDU

Öteki araçtaki bir diğer şahsın müdahale etmesiyle taksici şahıslardan kurtulup yoluna devam etti. Dehşet dolu anlar cep telefonu kamerasına yansırken, taksici Hüseyin Şengül magandadan şikayetçi oldu. Polis grupları olayla ilgili çalışma başlattı.

İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa