AK Partili Korkmaz Karaca, lüks araç içinde fotoğraf paylaştı! Tepkiler gelince gönderiyi kaldırdı

Ak Parti Genel Merkez Lokal İdareler Lider Yardımcısı ve AK Parti MKYK Üyesi Korkmaz Karaca’nın...

AK Partili Korkmaz Karaca, lüks araç içinde fotoğraf paylaştı! Tepkiler gelince gönderiyi kaldırdı

Ak Parti Genel Merkez Lokal İdareler Lider Yardımcısı ve AK Parti MKYK Üyesi Korkmaz Karaca’nın Twitter hesabından paylaştığı gönderi reaksiyon aldı.

“İSTİKAMET KIZILCAHAMAM”

Paylaşımına cuma gününü tebrik ederek başlayan Karaca, AK Parti’nin Kızılcahamam’da Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında 3 gün boyunca yapılacağı 30. İstişare toplantısı hakkında duyuru yaptı. Karaca, paylaşımına “İstikamet Kızılcahamam. AK Parti Genel Merkez 30. İstişare Kampı. 3 gün boyunca, Cumhurbaşkanımız, Bakanlarımız ve parti idaremiz ile bir ortada olacağız. Allah iyi kararlar almayı nasip etsin.” notunu düştü.

YANSILAR PEŞ PEŞE GELDİ

Karaca’nın paylaşımında lüks bir araç içinde poz vermesini eleştiren vatandaşlar, AK Parti MKYK üyesine reaksiyon gösterdi. Karaca’ya gelen reaksiyonlardan birkaçı şöyle oldu:

  • Cumhurbaşkanım, bu adamın bizim partimizde ne işi olabilir?
  • Sayın Karaca, cafcaflı laflar hoş fakat bu poz, oturuş şekli ve lüksü andıran araç, bugünün koşullarında verilecek bir poz değildir esasen Müslümana yaraşır hiç değil.
  • Korkmaz Karaca gibileri AK Parti üst takımında görmek istemiyoruz! Bu ne aymazlık bu ne berbat bir fotoğraf! Yazıklar olsun!
  • Bu türlü adamları AK Parti içinde görmek istemiyoruz.
  • Sayın Korkmaz Karaca bence siz o kampa gitmeden istifa edin bu poz bir AK Partiliye yakışmaz 20 yılık AK Partili olarak Söylüyorum.

REAKSİYONLAR ÜZERİNE PAYLAŞIMI KALDIRDI

AK Partili Karaca, gelen reaksiyonlar üzerine, tenkitlere sebep olan gönderisini sildi. Korkmaz, paylaşımını sildikten sonra rastgele bir açıklamada bulunmadı.