Galatasaray bir oyuncusuna daha veda etti! Ayrılık sonrası takım arayışlarına başladı

Valorant‘ınRegional League TR: Birlik Ligi’ndeki son haftalarda aldığı yenilgiler sonrası takımda değişikliğe gitmeye karar veren...

Galatasaray bir oyuncusuna daha veda etti! Ayrılık sonrası takım arayışlarına başladı

Valorant‘ınRegional League TR: Birlik Ligi’ndeki son haftalarda aldığı yenilgiler sonrası takımda değişikliğe gitmeye karar veren Galatasaray Espor, Valorant takımından bir oyuncuya daha veda ettiğini toplumsal medya hesaplarından duyurdu.

GALATASARAY’DA BİR AYRILIK DAHA

Galatasaray Espor’un toplumsal medya hesaplarından yaptığı duyuruda Valorant oyuncusu Froz kullanıcı isimli Mert Çolak ile yollarını karşılıklı olarak ayırdığını açıkladı. Yapılan son dakika açıklamasında, “VALORANT ekibimiz oyuncusu Mert “froz” Çolak ile yollarımızı karşılıklı anlaşarak ayırmış bulunuyoruz.” kelamlarına yer verdi.

“KARİYERİNDE MUVAFFAKİYETLER DİLERİZ”

Galatasaray Espor, bir Valorant oyuncusuna daha veda etmesinin akabinde Mert Çolak’a kadroya katkılarından ötürü teşekkürlerini sundu ve mesleğinde muvaffakiyetler dilediğini bildirdi.

YENİ TEKLİFLERE AÇIK OLDUĞUNU BİLDİRDİ

Galatasray Espor ile mukavelesinin feshedildiğini duyuran Mert Çolak, kadro arkadaşlarına ve menajerine mesleğinde muvaffakiyetler dilerken kendisini destekleyen taraftarlara da teşekkürlerini sunduğunu bildirdi. Yeni tekliflere açık olduğunu bildiren Çolak, bonservisinin bulunmadığını da bildirdi.