Bitcoin Çöküşlerini Bilen Efsane: Bu 5 Altcoin’i Short’ladım!

Lider kripto Bitcoin, 27 bin doları aşsa da 28 bin dolarda sert bir dirençle karşılaştı....

Bitcoin Çöküşlerini Bilen Efsane: Bu 5 Altcoin’i Short’ladım!

Lider kripto Bitcoin, 27 bin doları aşsa da 28 bin dolarda sert bir dirençle karşılaştı. Kripto piyasası da önderinin izinde gayretine devam ediyor. Bununla birlikte, kripto para piyasasında ayı duruşuyla tanıdığımız Crypto Capo takma isimli analist, duruşunda ısrar ediyor. Analist, son paylaşımlarında 5 altcoin için short konum açtığını açıkladı.

Efsane analist 5 altcoin için short konum aldı!

Bitcoin’in çöküşlerini bilmek ünlü Crypto Capo takma isimli analist, uzun müddettir piyasada umut ışığı görmüyor. Analist, yeni bir boğa koşusu mu başlayacak denilen durumlarda bile halini korudu ve şimdi ayıların piyasayı terk etmeye hazır olmadıklarını söyledi. Bu yüzden analist Twitter hesabında “Hala short ve güçlü,” iletisini sabitledi.

https://twitter.com/CryptoCapo_/status/1615369824204427267

Crypto Capo, ayı piyasasının hala burada olduğunu düşünüyor. Bu nedenle de durumunu buna nazaran belirliyor. Analistin son paylaşımlarına nazaran, ‘short’ konum açmaya devam ediyor. Son açıklamalarında Capo, Polygon (MATIC) short konumuna daha fazla ekleme yaptığını belirtti. Bu ortada, analistin konum için ortalama giriş fiyatı 0.96 dolar. Bununla birlikte Capo, altcoin fiyatının 0.29-0.30 dolar düzeylerine kadar düşeceğini kestirim ediyor. Bu yüzden analist, %70’lik bir düşüşe tekabül eden bu fırsattan short konum açarak faydalanıyor.

Crypto Capo, açıklamalarının devamında portföyünün %65’ini dolar olarak nakit tuttuğunu söylüyor. Öbür bir sözle analist, ortaya çıkacak fırsatları pahalandırmak için elinde ‘kuru toz’ bulundurmaya ehemmiyet veriyor. Bununla birlikte, geri kalan portföyünü short durumlar için ayırıyor. Analist, Solana (SOL), Aave (AAVE), Binance Coin (BNB) ve Tron (TRX)’u short’ladığını söylüyor. Analistin isabetli kestirimleri için Kriptokoin.com’un bu makalesine göz atabilirsiniz.

Polygon ve Lucidao işbirliği yapıyor

Kripto sahiplerini klâsik işletme sahipleriyle buluşturan bir yönetişim protokolü olan Lucidao, Ethereum ile sıkıntısız bir biçimde entegre olan multi-chain bir Blockchain sistemi kurmak için geliştirilen bir Blockchain platformu olan Polygon ile iştirak kurduğunu açıkladı. Duyuru Lucidao’nun Twitter hesabından yapıldı. Yeni başlatılan Altr pazarının bu entegrasyonu sayesinde, bireylerin Blockchain teknolojisini kullanarak en seçkin lüks koleksiyonları elde edebileceklerini ve süratli ve verimli tabiatını simgeleyen Polygon üzerine inşa edildiğini söylediler.

https://twitter.com/Lucidao_/status/1662487723121299457

Son rapora nazaran, ünlü Ferrari F40, Altr platformunda yer alacak birinci araba olacak. Harika kalitesi, nadirliği ve mirasıyla ünlü bu ikonik model, araba kategorisi için açılış teklifi olarak seçildi. Ayrıyeten, gelecekteki listeler için yüksek bir standart belirledi. Ferrari F40’ın 1987 yılında Ferrari’nin 40. yıldönümüne bir övgü olarak piyasaya sürüldüğü bildiriliyor.