Bircan Bali, ikinci şansı verdiği eski eşi Ömer Gezen’le bir kez daha ayrıldı

Uzun yıllardır Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapan Bircan Bali, eylül 2019’da avukat Ömer Gezen ile...

Bircan Bali, ikinci şansı verdiği eski eşi Ömer Gezen’le bir kez daha ayrıldı

Uzun yıllardır Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapan Bircan Bali, eylül 2019’da avukat Ömer Gezen ile nikah masasına oturdu. 2020 yılında kızları Hürmet Karen’i kucaklarına alan çift, 2021 yılında tek celsede boşandı. Geçtiğimiz ocak ayında barışma kararı alan çiftten tekrar berbat haber geldi.

“EVLİLİĞİMİZİ YÜRÜTEMEDİĞİMİZİ ANLADIK”

Evliliklerine ikinci talihi veren ve sık sık toplumsal medya hesaplarından paylaşımlar yapan ikili, yollarını ayırdı. Ayrılık kararını Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyuran Bircan Bali, “İkinci defa baht verdiğimiz evliliğimizi yürütemediğimizi anladık. Herkes çok güzel. Ortamızda sorun yok, Hürmet var” dedi. Çift, toplumsal medyada birbiriyle olan fotoğrafları da kaldırdı.

İHANET SORUSUNA YANIT VERMİŞTİ

Söylemezsem Olmaz’ın yanı sıra YouTube kanalı açarak program yapan Bircan Bali, mart ayında Ömer Gezen’i konuk almıştı. Bali, programda eski eşine “Beni hiç aldattın mı?” diye de sormuştu. Kendinden emin olan Gezen ise tek sözlük karşılık vererek “Hayır” demişti. Ömer Gezen, “Benimle evlenmeye nasıl karar verdin?” sorusu üzerine de kelamlarına şöyle devam etmişti: “Her şey tabiatıyla gelişti. Karar vererek planlı, programlı yaptığımız bir şey değildi bu.”