Xbox Game Pass’in Haziran oyunları açıklandı! AC Origins, For Honor ve daha fazlası

Haziran’ın birinci haftası boyunca eklenecek Assassin’s Creed Origins, For Honor ve daha fazlası Xbox Game...

Xbox Game Pass’in Haziran oyunları açıklandı! AC Origins, For Honor ve daha fazlası

Haziran’ın birinci haftası boyunca eklenecek Assassin’s Creed Origins, For Honor ve daha fazlası Xbox Game Pass‘e eklenecek. Birinci günden eklenen For Honor: Marching Fire Edition, bulut, konsol ve PC kullanıcıları için faal olacak.

Xbox Game Pass‘e Haziran ayının birinci haftasında eklenecek oyunlar açıklandı. Konsol, bulut ve PC üzerinden oynayabileceğiniz 6 yeni oyun, Xbox Game Pass kullanıcılarına birinci günden itibaren verilmeye başlanacak.

XBOX GAME PASS HAZİRAN 2022 OYUNLARI:

  • For Honor: Marching Fire Edition – 1 Haziran
  • Ninja Gaiden: Master Collection – 2 Haziran
  • Assassin’s Creed Origins – 7 Haziran
  • Chorus – 7 Haziran
  • Disc Room – 7 Haziran
  • Spacelines from the Far Out – 7 Haziran

FOR HONOR: MARCHING FIRE EDITION (BULUT, KONSOL VE PC) – 1 HAZİRAN

Tek başına yahut arkadaşlarınızla oynanabilen sonsuz bir PvE tecrübesi olan Arcade Moduna kolun. Stratejik bir 4v4 PvP modu olan Breach’te bir kaleyi savunun yahut onlara saldırın. Wu Lin fraksiyonu da dahil olmak üzere dört kümede eşsiz, özelleştirilebilir Kahramanlara erişebileceksiniz ve savaş alanına nasıl gideceğiniz konusunda size daha da fazla seçenek sunacak!

NINJA GAIDEN: MASTER COLLECTION (KONSOL VE PC) – 2 HAZİRAN

Bu oyunda Ninja Gaiden serisinden üç oyunun tadını çıkarın. Her oyun için daha evvel piyasaya sürülen tüm oyun modları ve DLC kostümleri bu sete dahil edilmiştir. Ryu Hayabusa’ya ek olarak, başka karakterlerin her birinin ortalarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı kostümü vardır, bu da hangi kıyafeti tercih ederseniz edin, aksiyon dolu savaşların tadını çıkarmanızı sağlar.

ASSASSIN’S CREED ORIGINS (BULUT, KONSOL VE PC) – 7 HAZİRAN

Gizemli Antik Mısır’da geçen Assassin’s Creed Origins, yeni bir başlangıçtır. Büyük Piramitleri keşfedin, Nil’den aşağı yelken açın ve Assassin’s Brotherhood’un kuruluşunu keşfederken karanlık sırları ortaya çıkarın.

CHORUS (BULUT, KONSOL VE PC) ID@XBOX – 7 HAZİRAN

Onu yaratan karanlık kültü yok etmek için Nara’nın denetimini ele geçirin. Uzay savaşı atıcısının bu evriminde yıkıcı silahların ve akıl almaz yeteneklerin kilidini açın. Hassas yıldız savaşçısı Forsaken ile birlikte antik tapınakları keşfedin, sıfır g savaşına katılın ve uyanık gerçekliğin ötesine geçin.

DISC ROOM (BULUT, KONSOL VE PC) ID@XBOX – 7 HAZİRAN

Yıl 2089 ve Jüpiter’in yörüngesinde dev bir disk ortaya çıktı. Yavuz bir bilim adamının büyük uzunluk uzay giysisine adım atın ve bu genişleyen galaksiler ortası mezbahayı keşfedin. Biraz ölmekten korkmayın, bir sonraki koşunuz yalnızca bir düğmeye basmak kadar uzakta.

Spacelines from the Far Out (Konsol ve PC) ID@Xbox – 7 Haziran

Game Pass:Spacelines from the Far Out ile birinci gün mevcut olan, uzaydaki havayolları hakkında, kilidi açılabilir uzay gemileri, yükseltmeler, karakterler ve özelleştirmeler, rastgele oluşturulan zorluklar, seyahatler ve güzergahlar, 60’ların uzay çağı yetenek ve caz cömert bir sunumuyla ‘roguelike benzeri’ bir kooperatif idare oyunudur!