Watsons’tan Alacağınız Her Veet ile Koruncukların Eğitimine Destek Olun

Kadınların hayatları boyunca özgüvenle ilerleyebilmeleri ve kendi kararlarını verebilmeleri için onları destekleyen Veet Türkiye, bu...

Watsons’tan Alacağınız Her Veet ile Koruncukların Eğitimine Destek Olun

Kadınların hayatları boyunca özgüvenle ilerleyebilmeleri ve kendi kararlarını verebilmeleri için onları destekleyen Veet Türkiye, bu kere de Koruncuk Vakfı ile yaptığı iş birliği çerçevesinde Koruncukların üniversite hayallerine takviye oluyor. Kampanya çerçevesinde 10-30 Ekim 2022 tarihleri ortasında Watsons’tan satın alınan her Veet eseri Koruncuk Vakfı’na bir bağışa dönüşüyor. Bağışlar, Koruncuk Vakfı tarafından desteklenen genç kızların üniversite hayallerine erişebilmesine katkı sağlayacak.

“Üniversite hayallerini gerçekleştirmeleri için genç kızları destekliyoruz”

Kampanyaya ait konuşan Reckitt Sıhhat İş Ünitesi Pazarlama Yöneticisi Neslihan Kama, şunları söyledi: “Veet olarak bayanların hayatları boyunca özgüvenle ilerleyebilmeleri, bilhassa bahis bedenleri ve şahsî bakımları olduğunda utanmadan, kalıplara sıkışmadan kendi kararlarını verebilmeleri için onları desteklemeyi maksat edindik. Bu yolda birinci adımı 2019 yılında başlattığımız #AntiPrenses kampanyamızla atarak bayanlara biçilen “prenses” rolüne karşı “anti-prenses” halini benimsedik. Toplumun dayattığı kalıpları reddederek, bayanların “kendileri nasıl olmak istiyorlarsa” o denli hoş olduklarını söyledik. Sonrasında da bayanları cesaretlendiren kampanyalar ve toplumsal önyargılara karşı duran halimizle yolumuza devam ettik. Artık ise bunu bir adım öteye götürerek, iş ortaklarımızdan Watsons ve Koruncuk Vakfı ile birlikte genç kızların eğitim hayatlarına dayanak olmaktan memnunluk duyuyoruz. Ne yazık ki, kızların eğitimi noktasında hala almamız gereken çok yol var. Biz de üniversite hayallerini gerçekleştirmeleri için genç kızları destekliyoruz. İş birliğimiz yalnızca bağış ile hudutlu değil. Genç kızlarımıza uzmanlar aracılığıyla özgüven eğitimleri de verecek, geleceğin güçlü bayanlarına dönüşmeleri için her vakit yanlarında olacağız.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı