Köprücük kemiğini kıran Sıla’nın konserleri iptal edildi

Ağır bir konser maratonuna sahip olan başarılı müzikçi Sıla, 10 Mayıs’ta bahtsız bir kaza yaşadı....

Köprücük kemiğini kıran Sıla’nın konserleri iptal edildi

Ağır bir konser maratonuna sahip olan başarılı müzikçi Sıla, 10 Mayıs’ta bahtsız bir kaza yaşadı. Düşerek köprücük kemiğini taşa çarpan Sıla, kol askısıyla bir görüntü çekerek yaşadıklarını anlattı.

“KÖPRÜCÜK KEMİĞİMİ TAŞA ÇARPTTIM”

Bahtsız kazadan bahseden Sıla, “Size 8 ismini verdiğimiz askımla sesleniyorum. Yeni olan bir olay değil aslında 10 Mayıs’ta oldu. Ben güzelleşme ümidiyle dişimi sıktım lakin olmadı. Düştüm ve köprücük kemiğimi taşa çarptım, ucu da kırıldı. Alçıya alınamadığı için kolluk takarak bu deliyi zapt etmeye çalıştılar” dedi.

HAZİRAN AYINDAKİ KONSERLERİ İPTAL EDİLDİ

Konserlerinin iptal olduğunu söyleyen müzikçi, kelamlarına şöyle devam etti: “İlk 3 konseri iptal etmemizin sebebi de budur aslında. Ben size çaktırmamak için oldukça bir efor sarf ettim fakat hekimim haziran ayında yapacağım konserlerin riskli olacağını söyledi. Ben büyük bir moral bozukluğu yaşadım. Müziklerim yeni ve birlikte efkar, sevinç paylaşacağız diye düşündüm. Konuttaki hesap çarşıya uymadı. Konserlerime 1 Temmuz’da başlayacağım. Bu durumu ben bildirmek istedim. Kısa vakitte kucaklaşmak dileğiyle çok öpüyorum.”