Ünlü gazeteci Cem Küçük’ün canlı yayındaki iddiasına Beşiktaş ateş püskürdü: Bunun şamarı ağır olur

Beşiktaş, bir televizyon programında Beşiktaş ile ilgili çeşitli savlarda bulunan Cem Küçük isimli gazeteciye resmi...

Ünlü gazeteci Cem Küçük’ün canlı yayındaki iddiasına Beşiktaş ateş püskürdü: Bunun şamarı ağır olur

Beşiktaş, bir televizyon programında Beşiktaş ile ilgili çeşitli savlarda bulunan Cem Küçük isimli gazeteciye resmi internet sitesinden çok ağır sözlerle yüklendi.

“YAZAR MÜSVEDDESİ CEM KÜÇÜK”

Beşiktaş’tan yapılan açıklamada, “29 Mayıs 2022 Pazar günü TGRT’de yayınlanan Stüdyoda Futbol Programı’nda şuursuzca haddini aşarak “Siyaset isterse Beşiktaş’ı bitirir” tabirlerini kullanarak yorum yapan gazeteci, muharrir müsveddesi Cem Küçük’ü şiddetle kınıyor, topluluğumuzun bu ve gibisi akıl mahrumu, provokatif yorumları muhattap kabul etmeyeceğini biliyoruz. Siyaset ve spor

“BİLİNMELİDİR Kİ BUNUN ŞAMARI AĞIR OLUR”

Akıl ve izandan mahrum, birilerinin ismini kullanarak gazetecilik yaptığını sanan provokatörler bilmelidir ki önümüzdeki yıl Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yıl dönümü ile birlikte Beşiktaş’ın 120. kuruluş yıl dönümlerini daima birlikte kutlayacağız. 6222 Sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliği önleyici yasanın toplum huzurunu bozmaya yönelik çalışan kelamda tv yorumcusu için de uygulanması konusunda savcıları misyona davet ediyoruz. Çünkü Beşiktaş topluluğu bu ve gibisi laf ebelerinin soytarılıklarıyla reyting taklaları atacağı bir yer değildir. Bilinmelidir ki bunun şamarı ağır olur.

“BEŞİKTAŞ BİTMEZ”

Devletimizin ilgili kurumlarıyla her mükellefine gösterdiği hassaslığın ve takviyenin bir örneği olarak hiçbir ayrıcalık olmadan tarafımıza uyguladığı vergi indirimini alışık oldukları üsluplarıyla el koyma hadsizliğine vardıracak kadar akıl tutulması yaşayan bu kişi için “askıda akıl” kampanyası başlatılmasıyla, bu sayede tahminen de hakikat düşünebileceği bir aklın kendisine bulanması sağlanacak, böylelikle evvel düşünmeyi sonra yanlışsız düşünmeyi öğrenebilecektir. Türk spor kamuoyuna bu vesile tekrar hatırlatmak isteriz ki; Beşiktaş bitmez!” tabirleri kullanıldı.